Bedantė opozicija Švietimo komiteto pirmininkei neįkando

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto komiteto posėdį šiandien pradėjo pirmininkės Rimos Bandzinaitės-Latožienės pasisakymas dėl „Tauragės žinių“ interneto svetainėje pasirodžiusių įvairių Tauragės įstaigų vadovus šmeižiančių komentarų. Keturi iš aštuonių komiteto nariai pareikalavo pirmininkės nusišalinimo, tačiau buvo nutildyti.

Šiandien Tauragės rajono savivaldybės mažojoje salėje į posėdį rinkosi Švietimo, kultūros ir sporto komiteto nariai. Dienotvarkėje buvo numatyti du klausimai, tačiau dar nepradėjus jų nagrinėti komiteto pirmininkė Rima Bandzinaitė-Latožienė perskaitė savo pareiškimą apie iš jos šeimai priklausančios žiniasklaidos priemonės – Tauragės radijo interneto prieigos rašytus bjaurius komentarus.

Komiteto pirmininkė atsiprašė įžeistų tauragiškių ir patikino, kad dės visas pastangas, jog šmeižikai būtų nustatyti.Po pirmininkės pasisakymo žodžio pareikalavo keturi komiteto nariai – Stasys Lapė, Efrema Bitinienė, Robertas Piečia ir Sigitas Kancevyčius. S.Lapė perskaitė pareiškimą, kuriuo pareikalavo į komiteto posėdžio darbotvarkę įtraukti klausimą dėl R.Bandzinaitės-Latožienės nusišalinimo iš pirmininkės pareigų, kol bus nustatyti patyčias viešoje erdvėje skleidę kaltininkai ir nuo tarybos narės bus nuplauta dėmė.

Tačiau šis komiteto narių prašymas sulaukė valdančiųjų atkirčio. R.Bandzinaitė-Latožienė patikino nesanti kalta ir todėl nemato reikalo nusišalinti nuo komiteto pirmininkės pareigų. Klausimas į darbotvarkę neįtrauktas.Plačiau apie tai skaitykite penktadienio „Tauragės kurjeryje“.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą