fbpx

Grožio meistrai gedulo žvakėmis nutiesė kelią į savivaldybę

Dalintis:

Smulkieji Tauragės verslininkai penktadienio pietus sutiko prie Tauragės rajono savivaldybės. Padėję gedulo krepšelį ir uždegę kapinių žvakeles jie taip tikisi atkreipti rajono valdžios dėmesį į suspenduotą jų veiklą ir kas mėnesį patiriamus milžiniškus nuostolius.

Kirpėjos, manikiūrininkės, masažistės, grožio centrų vadovės viena po kitos ėjo prie savivaldybės laiptų. Kas degė žvakelę, kad nešė juodu kaspinu perrištas gėles. Grožio specialistės laikėsi karantino reikalavimų ir nesibūriavo.

– Tikėjomės, kad per pietus nors kas išeis iš savivaldybės bent į akis pažiūrėti. Kaip manote, atėjo? Net nosies niekas neiškišo. Garsiai deklaruoja apie paramą smulkiajam verslui, o tas verslas ne paramos prašo, prašo darbo. Norėčiau pamatyti, kaip valdininkai gyvena už valstybės skiriamus 250 eurų. Vaikus už juos išmaitina, mokesčius sumoka, vaistų nusiperka. Čia ne krizė, čia…, – nuoskaudą liejo grožio salone kirpėjos vietą nuomojanti ir nuo gruodžio dirbti negalinti Lidija.

Smulkieji verslininkai tokią akciją suorganizavo neatsitiktinai. Kaimyniniame Jurbarko rajone fiksuojant itin mažai COVID-19 atvejų, jau netrukus gali būti leista dirbti mažų parduotuvėlių savininkams, grožio specialistams, ekspertai tam pritaria.

– O kuo mes prastesni? Tauragėje beveik 300 grožio meistrų. 300 šeimų gyvena į skolą. Kur tai matyta? – retoriškai klausė prie savivaldybės žvakę degusi manikiūrininkė.

Akcijos organizatoriai kapų žvakes ant savivaldybės laiptų žada uždegti kasdien ir tikisi, kad prie jų prisijungs ir amatininkai, ir parduotuvių savininkai, ir prastovose esantys tauragiškiai.

Dalintis:

Palikite komentarą