„Lietuvos draudimas“ persikels į mažesnes patalpas, Tauragės viešbutis neparduodamas

Dalintis:

Bažnyčių g. 10, antrame aukšte, išnuomojamos 257 kv. m administracinės paskirties patalpos. Nuomos kaina mėnesiui – 2056 Eur. Šias patalpas palieka „Lietuvos draudimas“, todėl ieškoma naujo nuomininko. O štai pasklidusios kalbos, kad parduodamas vienas iš penkių viešbučio „Tauragė“ aukštų, nepasitvirtino – savininkas teigia, kad tokių minčių nė neturintis.

Pasak „Lietuvos draudimo“ Privačių klientų departamento Pietų regiono vadovo Rolano Blėdžio, pandemijos metu bendrovė sureagavo į naujus tiek darbuotojų, tiek klientų poreikius. Jau nuo pirmojo karantino paskelbimo pavasarį dauguma „Lietuvos draudimo“ darbuotojų dirba nuotoliniu būdu, o pardavimo skyriuose dirbančių žmonių skaičius reguliuojamas pagal klientų srautą – taip užtikrinamas kuo didesnis saugumas.

– Pastebime ir klientų elgsenos pokyčius, vis daugiau gyventojų renkasi paslaugas įsigyti nuotoliniu būdu. Atsižvelgus į tai išsigrynino poreikis efektyviau naudoti patalpas, turėti mažesnes atnaujintas erdves, kuriose, kaip ir iki šiol, vykdysime gyvą klientų aptarnavimą, – kalbėjo „Lietuvos draudimo“ atstovas. – Šiuo metu skyrius Tauragėje dirba įprastai, persikraustymas tik planuojamas, patalpose Bažnyčių gatvėje dirbsime dar pusmetį. Apie naują „Lietuvos draudimo“ skyriaus lokaciją informuosime.

Pirmajame pastato Bažnyčių g. aukšte įsikūrusio AB SEB banko atstovė Ieva Dauguvietytė-Daskevičienė teigė, kad SEB bankas šiuo metu neplanuoja jokių pokyčių dėl banko Tauragės skyriaus veiklos – skyrius vykdo ir toliau tęs savo veiklą įprastai, išsikraustyti kitur galimybės nesvarsto.

Viešbučio „Tauragė“ savininkas Romualdas Ozgirdas paneigė pasklidusius gandus apie tai, kad ketina  parduoti antrąjį pastato aukštą, jis teigė, kad apie tokius pokyčius nė negalvojantis. Pasak R.Ozgirdo, rudenį į Tauragę buvo atvykę arabai, jie svarstė galimybę įsigyti „Tauragės“ viešbučio pastatą už 2 mln. Eur, tačiau savininko pirkėjai nesudomino.

Verslininkas Romualdas Ozgirdas parduoti viešbučio nei dalimis, nei viso neplanuoja. Reginos Genienės nuotrauka

– Apie pardavimą jokios kalbos niekada net nebuvo. Kaip galiu parduoti antrą aukštą: juk nuomininkai moka nuomą, pinigus man neša ir dirbti nereikia. Ir norėdamas vieno aukšto neparduočiau, nes reikėtų pertvarkyti šilumos, vandens ir elektros tiekimo sistemą. Tai kainuotų labai daug, todėl šis žingsnis būtų tik nuostolingas. Pardavus vieną aukštą niekas nebenorėtų pirkti viso pastato, – kalbėjo verslininkas. – Vienas aukštas yra 500 kv. m, o visas pastatas – apie 3500 kv. m. Jei buto kv. metras kainuoja apie 2000 Eur, tai viešbutis turėtų kainuoti 7 mln. Eur. Bet apie jo pardavimą aš niekada nemąsčiau.

Pasak R.Ozgirdo, dėl karantino kaip visi, taip ir jis patiria nuostolių. Jau apie du mėnesius viskas uždaryta, neatvyksta užsieniečiai, ar gaus paramą iš valdžios – neaišku. Viešbutyje įsikūręs kinų restoranas, naktinis baras ir kazino šiuo metu, pasak pastato savininko, nuomos nemoka, nes negauna pajamų, o mokesčius mokėti reikia. Pastate įsikūrusiems antstoliams patogiau, nes jie gali dirbti nuotoliniu būdu.

– Mes ir taip visiems sumažinome nuomą per pusę, valstybė žadėjo kompensuoti tą dalį nuomininkams, tikiuosi, kad jie atiduos gautą kompensaciją mums, nes aš šildau visą pastatą, už viską moku mokesčius. Laukiame sausio pabaigos, žiūrėsime, kaip bus. Aš dejuoti nemoku, nesakau, nei gerai, nei blogai. Į priekį eisime kartu su visa Lietuva, – sakė R.Ozgirdas, patikinęs, kad koronavirusu iš jo giminės kol kas nesirgo nė vienas.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą