Tauragėje atidaroma atnaujinta „Norfa“

Dalintis:

Šiandien 13 val. Tauragėje duris atvėrė atnaujinta „Norfa“. Šilalės gatvėje veikusi parduotuvė buvo uždaryta renovacijai. Pranešama, į atnaujinimus investuota daugiau nei 1 mln. eurų.

Jau anksčiau rašėme, kad šis parduotuvė duris užvėrė vasario viduryje. Pranešta, jog bus atliekami remonto darbai. Tąkart parduotuvės atstovai teigė, kad atidarymas planuotas balandžio 1-ąją.

Kaip informuoja „Norfa“ atstovas spaudai Darius Ryliškis, Šilalės g. 87C įsikūrusioje XL formato „Norfoje“ veiks 5 savitarnos ir 2 įprastinės kasos. „Norfos“ prekybos salės plotas siekia 1,2 tūkst. kv. m. Į atnaujintą prekybos centrą investuota maždaug 1 mln. eurų, jame dirbs 18 darbuotojų.

Renovacijos metu beveik visa parduotuvės įranga pakeista į naują. „Norfa“ pertvarkyta pagal naują koncepciją, daugiau dėmesio skiriant ne tik parduotuvės funkcionalumui, bet ir estetiškai patraukliam interjerui. Prekybos centre taip pat veiks „N“ vaistinė.   

Šiuo metu šalyje veikia 151 „Norfa“ parduotuvė. „Norfos“ prekybos tinklas 2021 m. planuoja 15 naujų ar atnaujintų parduotuvių, į kurias bus investuota apie 15 mln. eurų.

Visas Norfa akcijas rasite čia: https://worldrecipes.eu/lt/akcijos/norfa

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą