Tauragės mamytėms – nauja paslauga

Dalintis:

Kol savivaldybė svarsto, kaip išspręsti vietų trūkumą darželiuose, naujos paslaugos imasi verslas. Verslininkė Vida Dromantienė įkūrė studiją, kurioje prižiūrimi įvairaus amžiaus mažyliai. Tai vienintelė vieta Tauragėje, kur trumpam mamos gali palikti ne tik vyresnius, bet net ir dviejų ar trijų mėnesių mažylius.

Grožio salono VIP savininkė Vida Dromantienė atviravo, kad studiją įkūrė pastebėjusi, jog ji labai reikalinga mamoms. Į saloną grožio procedūrų ar masažo atskubėjusios klientės pasiguosdavo, kad nėra kur palikti vaikučių, ypač mažesnių, todėl sudėtinga skirti laiko sau ar svarbiems reikalams sutvarkyti.

– Juk mamytėms reikia nueiti į parduotuvę, treniruotę ar kirpyklą, savaitgalį pažiūrėti filmą ar pasisvečiuoti pas giminaičius. Joms tiesiog reikia laiko sau, todėl pas mus vyresnius vaikučius jos gali palikti kelioms valandoms, o leliukus– valandai ar dviem, – vardijo verslininkė. – Reikia iš anksto susiderinti, mes pasiruošę pasirūpinti atžalomis net savaitgaliais. Nusprendėme, kad tokios paslaugos kaina negali būti didelė, todėl valanda kainuoja vos kelis eurus.

Studijoje vaikus prižiūri nemenką darbo su vaikais patirtį turinti Onutė Aleksandrova. Vienu metu pasirūpinama 4–5 mažyliais. Prireikus aukle mielai pabūna ir pati salono savininkė. Savo atžalas trumpam studijoje gali palikti ir tos mamos, kurios nėra grožio salono klientės. Pasak V.Dromantienės, naujoji paslauga jau sulaukė nemenko susidomėjimo.

– Studija – tai ne tik žaidimų kambarys. Čia nėra taip, kad vaikutis paliekamas vienas žaisti. Įrengta didžiulė salė, parūpintas reikalingas inventorius ir žaislai, pagal amžių su vaikais suplanuotos įvairios veiklos. Jie piešia, žaidžia, dainuoja, šoka, klausosi pasakų ar eilėraštukų pasimoko, – patikino V.Dromantienė. – Mes išskirtiniai, nes vieninteliai prižiūrime tokius mažiukus.

Trumpos priežiūros metu studijoje vaikai nebus maitinami, nebent tėveliai paliktų jiems kokį užkandį. Čia laukiami sveiki vaikučiai.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą