Tauragiškiai platina raginimą palaikyti smulkiuosius verslininkus

Dalintis:

Artėjančios didžiosios metų šventės tampa dideliu galvosūkiu daugeliui dėl dovanų paieškų. Šiemet feisbuke pasklido graži iniciatyva, prie kurios jungiasi ir tauragiškiai, skatindami dovanų ieškoti pas smulkiuosius verslininkus.

Lapkričio pradžioje, jau pradedant sukti galvą dėl kalėdinių dovanų, feisbuke pasklido raginimas dovanas artimiesiems pirkti iš smulkiųjų verslininkų.

„Atsisakau atiduoti pinigus jau turtingose vietose, kai galiu padėti savo draugams ir šeimai. Pirmenybė pirkti iš draugų, kurie turi nedidelę mažmeninės prekybos ar paslaugų svetainę, nes taip lengviau, patogiau ir gaunu nuoširdžiausią aptarnavimą! Be to, padedu kažkam pasiekti tikslus. Nesvarbu, ar tai žvakės, rankinės, papuošalai, odos priežiūra ir makiažas, drabužiai, žaislai, maistas, fotografija, menas, kalbos kursai… Kodėl nepirkus iš tų, kuriuos pažįstame? Turime palaikyti vienas kitą“, – galima išvysti daugelio feisbuko paskyrose. Šalia tokio tikslo yra ir raginimas komentaruose skelbti nuorodas į savo turimą verslą ar teikiamą paslaugą, taip paskleidžiant žinią dar plačiau.

Tauragiškė Ieva Gaidelionė patikino, kad jau turi sudariusi sąrašą verslų, iš kurių pirks dovanas savo artimiems žmonėms. Pašnekovei tai svarbu dėl kokybės.

–Bėgant metams ir didėjant sąmoningumui, pradedi vertinti tikrus ir esminius dalykus. Ateina suvokimas, kad tikroji laimė yra ne daiktuose, o fizinėje bei emocinėje sveikatoje. Be abejo, dovanos bus kažkokie fiziškai apčiuopiami daiktai, bet labai svarbu, kad tie daiktai būtų naudingi, – teigė smulkųjį verslą pasiryžusi palaikyti Ieva. – Jau kuris laikas einu sąmoningumo ir sveikatingumo keliu, todėl ir mano dovanos artimiausiems žmonėms yra labai apgalvotos ir su aiškiu tikslu. Sudariau sąrašą dovanų, kurios bus iš vietinių gamintojų ar paslaugų teikėjų.

I.Gaidelionė patikino, jog jai svarbi kokybė, todėl dovanos tik pačios išbandytus produktus ir paslaugas.

Kaip virusas plintančią idėją pasiryžusi palaikyti ir pati savo verslą plėtojanti pedagogė Paula Mačiulienė. Jauna mokytoja ne tik pati kuria savo verslą – jos aplinkoje daug draugų ir pažįstamų, kurie siūlo savo paslaugas. Paulos teigimu, svarbu palaikyti vieniems kitus.

Paula Mačiulienė. Mortos Mikutytės nuotrauka

– Žinau iš pirmų lūpų, kaip buvo sunku pirmojo karantino laiku. Dabar lengviau, nes ne visiškai veiklos uždarytos, tačiau vis tiek sudėtinga. Noriu palaikyti smulkiuosius verslininkus, todėl ir pasirinkau pirkti dovanas iš pavienių krautuvėlių. Tai atneš dovanas ne tik mano artimiesiems, bet ir patiems pardavėjams, kurie galės išlaikyti savo verslus, – teigė P.Mačiulienė.

Pašnekovė dėstė jau turinti sąrašą dovanų, kurias pirks artimiems žmonėms. Visos jos – iš vietinių nedidelių krautuvėlių.

Reklama: žvakių gamyba

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą