Tauragiškiams siūlo prekes užsisakyti internetu – pristato per valandą

Dalintis:

Bendrovės „Eleida“ įkūrėja ir vadovė Živilė Vaitiekutė Tauragėje, ant Pilėnų ir Stoties gatvių kampo, maisto prekių parduotuvę įrengė prieš dešimtmetį, prabėgus penkeriems metams dar vieną atidarė Kęsčių kaime. O štai pandeminė situacija Živilės verslo ne tik nesužlugdė, bet dar ir išplėtė – paskatino įkurti elektroninę parduotuvę maistokrautuvele.lt. Užsakytos prekės tauragiškiams pristatomos nemokamai dar tą pačią dieną.

Pasak Živilės Vaitiekutės, vykdant mažmeninę prekybą maisto produktais, išlikti didžiųjų prekybos centrų apsuptyje jai padėjo lankstumas, gebėjimas greitai reaguoti į besikeičiančius pirkėjų poreikius, prisitaikyti prie jų norų ir dažnai pasiūlyti atnaujintą kokybiškų prekių asortimentą.

– Bendradarbiaujame su gamintojais iš visos Lietuvos, pirkėjams siūlome naujų, įdomesnių gaminių. Nuoširdus ir sunkus darbas su kiekvienu žmogumi mums lemia sėkmę. Prekių pristatymo į namus paslauga Lietuvoje labai populiari, žmonės užsakymų laukia 3–4 dienas. Sugalvojome tokią paslaugą pasiūlyti tauragiškiams, nes iki šiol to niekas nedarė. Reikia laiko, kad pirkėjai su mūsų naujove apsiprastų, ją išbandytų ir suvoktų, kad tai patogus, patikimas apsipirkimo būdas ir nėra jokios rizikos, – kalbėjo kelių parduotuvių direktorė. – Pradėję  internetinę prekybą sulaukiame palaikymo ir paskatinimo, tai mus nuteikia pozityviai. Tikimės, kad tik laiko klausimas, kada ši mada ateis į Tauragę.

Prieš savaitę startavusioje elektroninėje parduotuvėje maisto ir pramoninių prekių asortimentas kasdien papildomas. Pasak Živilės, šiuo metu užsakymų nedaug, todėl prekės pristatomos per valandą. Paslauga tauragiškiams nemokama, tik prekių krepšelis turi kainuoti bent 20 Eur. Fizinės ir internetinės parduotuvių prekių kainos beveik nesiskiria, gali svyruoti apie 10 centų į mažesnę ar didesnę pusę.

– Labiau orientuojamės į miesto gyventojus, kad produktus pristatytume greitai, vežame 15 km atstumu nuo miesto centro. Dabar žmonės dažniau užsisako kasdieninio vartojimo prekių: pieno produktų, duonos gaminių, šiek tiek konditerijos, – vardijo verslininkė. – Vykdome elektroninės parduotuvės bandomąją versiją, stebėsime, koks bus pirkimas skirtingais metų sezonais. Jei pasiteisins, važiuosime pirmyn: plėsime ir tobulinsime paslaugą, galbūt pasamdysime kurjerių. O kol kas versimės savais resursais, papildomai darbuotojų neieškosime. Nuspėti, kas bus ateityje, be galo sudėtinga, nes žmonės labai sunkiai priima naujoves.

Maisto ir pramoninių prekių iš maistokrautuvele.lt galima užsisakyti ištisą parą, paruoštą užsakymų krepšelį galima atsiimti ir fizinėje parduotuvėje, parengti trys atsiskaitymo variantai: bankiniu pervedimu, grynaisiais ir bankine kortele priimant pristatytas prekes. Alkoholinių gėrimų užsakovai sulauks įstatymų numatyta tvarka: nurodytu laiku ir ne jaunesni nei 20 metų, tabako gaminių užsisakyti negalima. Direktorė ragina kreiptis nurodytais kontaktais – bus išpildyti pageidavimai ir išspręstos iškilusios problemos, ji reiškia dėkingumą visiems pirkėjams.

– Mums šie metai jubiliejiniai, sukanka 10 metų, kai įkūrėme įmonę ir atidarėme pirmąją parduotuvę. Ta proga dėkoju mūsų klientams, kurie nuo pirmųjų dienų pas mus apsilanko. Buvo sunkių laikotarpių, bet pirkėjų žodžiai: oi, kaip gerai, kad jūs esate, įkvėpė mus žengti pirmyn. Tariu jiems visiems ačiū, vardan jų mes esame, vardan jų judame į priekį, – kalbėjo Ž.Vaitiekutė. – Ir Kęsčiuose jaučiame, kad esame reikalingi, turime nuolatinių klientų būrį, labai smagu, kad važiuojantys pro šalį dažnai užsuka, turime vilties, kad ateityje jie užsuks dar dažniau.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą