Verslas kuria tradicijas: atgaivinama „Vasaros terasa“

Dalintis:

Parkas Tauragės vasaros estrados pašonėje ir šią vasarą neliks tuščias – atlaisvinus karantino gniaužtus prie staliukų ir vėl bus kviečiami lankytojai. Viešojo maitinimo sektoriuje besisukanti Alma Marozienė sezonui startą duos nemokamu koncertu.

Pernai prie pat Vasaros estrados buvo sukonstruota nedidelė medinė scena, šalia stovėjo maisto vagonėlis ir staliukai klientams. Eksponuotos tapybos darbų parodos, vyko koncertai. Tauragiškiai pamėgo šią nuo miesto centro nutolusią vietą. „Da Feng“ restoranui vadovaujanti Alma Marozienė joje ir vėl kviečia burtis tauragiškius.

– Mes ten dirbsime jau antrus metus. Kinų maisto nebus – jis gaminamas tik restorane. Tačiau atėjusieji galės atsigaivinti gėrimais, užkąsti. Pernai ši vieta sulaukė nemažo klientų srauto, žmonėms patiko. Dažnai ateidavo močiutės su anūkais. Smagu, nes čia nėra nei dulkių, nei centro triukšmo, neburzgia pro šalį skubantys automobiliai, – kalbėjo verslininkė.

Kaip tauragiškiai pamėgo šią vietą? Anot A.Marozienės, rekomendacijos sklido iš lūpų į lūpas. Be to, vieta puiki – pavėsis nuo kaitrios saulės daug kam tapo smagia poilsio oaze.

– Klientų nuomonė buvo gera, manau, kad įtikom ir jaunam, ir vyresniam. Šiemet planuojame dirbti visą vasarą. Kad tik orai leistų. Jei tik ruduo bus geras, bandysime darbus tęsti ir rugsėjį. Tai lauko kavinė – darbus diktuoja oras ir dar pandemija. Bet mes – optimistai, tokie buvome visą karantiną, – atviravo restorano savininkė.

Alma Marozienė. Asmeninio albumo nuotrauka

Paklausta, kaip pavyko išgyventi ir išlaikyti verslą gyvą karantino metu, pašnekovė nebuvo itin kalbi. Jos teigimu, teko daug ir atkakliai dirbti. Klientams siūlytas platus patiekalų asortimentas, o kai nebuvo galima pakviesti jų prie staliukų, A.Marozienė pasuko tuo pačiu keliu, kaip ir kiti maitintojai – pasiūlė maistą išsinešti.

„Vasaros terasa“ klientus pakvies jau penktadienį. O karštą sezoną numatyta pradėti smagiu koncertu-dovana tauragiškiams. Verslininkė „Tauragės kurjeriui“ išdavė paslaptį, ką tądien išvysime ant scenos.

– Kartą į „Da Feng“ pavalgyti užsuko atlikėja Eglė Jakštytė. Mes su ja susibendravome, tad ir pasiteiravome apie jos užimtumą. Todėl galėsime tauragiškius pakviesti į savaitgalį žengti linksmai, su muzika ir nuotaikingai, – paragino A.Marozienė, atskleisdama, kad nemažai smagių idėjų pasiūlo kartu dirbanti Marija Venckutė.

Tauragiškiai verslininkai nebijo kooperuotis – kalbinta verslininkė patikino, kad terasos atidarymo metu kavos pasiūlys studija „ResPublica“, tėveliams klausantis koncerto mažieji galės išdykauti ant batutų, o „Virtualios arenos“ siūlomos pramogos turėtų nustebinti ir mažus, ir didelius.

Programa prasidės 17 val. Ant scenos pirmieji pasirodys talentingi Tauragės krašto solistai, o 20 val. uždainuos ir garsioji Eglė Jakštytė.

Gali būti aktualios terasų užuolaidos.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą