Gedimino gatvės rekonstrukcija prasidėjo

Dalintis:

Šiandien Gedimino gatvėje, netoli sankryžos su Pramonės gatve, prasideda remonto darbai.

Ši gatvė tauragiškius neramino jau seniai, vairuotojai skundėsi, kad tenka įveikti galybę duobių, gilias provėžas. Ne vienas dėstė, kad ir apgadino savo automobilio važiuoklę.

Sunkumų dėl gatvės remonto darbų būta nemažai, nes ji priklauso ne Tauragės rajono savivaldybei, o Lietuvos automobilių kelių direkcijai. Tai reiškia, kad savivaldybė negalėjo pati savarankiškai imtis gatvės remonto darbų. Po ilgų diskusijų ir biurokratinių kliūčių paskelbta, kad ši gatvė bus suremontuota dar šiemet ir perduota savivaldybės žinion.

Gedimino gatvės rekonstrukcija. Mortos Mikutytės nuotrauka

Dar prieš pradedant gatvės dangos remonto darbus, savo darbų ėmėsi ir „Tauragės vandenys“. Vasarą suskubta rekonstruoti paviršinių nuotekų tinklų atšakas.

Liepos mėnesį pranešta, kad Gedimino gatvės remonto imsis AB „Kauno tiltai“ – ta pati įmonė, kuri tiesia ir mažąjį Tauragės aplinkkelį, Naująją gatvę. 2 km ilgio Gedimino gatvės rekonstrukcijos darbų vertė – 1,2 mln. eurų, o sutarties terminas – 10 mėnesių.

Gedimino gatvės rekonstrukcija. Mortos Mikutytės nuotrauka

Gatvės rekonstrukcijos darbų metu nuspręsta įrengti ir žiedinę sankryžą su Pramonės gatve – 20 proc. šių darbų kainos padengti turės Tauragės rajono savivaldybė (preliminari suma – 200 tūkst. eurų).

Šiuo metu sunkioji įmonės technika sugužėjo į pramoninį rajoną, netoli sankryžos su Pramonės gatve. Eismo juostos Gedimino gatvėje nuo pat sankryžos su K.Jauniaus gatve sužymėtos, tačiau tik nuo sankryžos su Gaurės gatve imamasi vienos eismo juostos uždarymo.

Eismas remontuojamoje gatvės atkarpoje jau kiek apsunkintas, todėl atidžiai planuokite savo kelionės maršrutą.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą