Remontuojama Dariaus ir Girėno gatvė

Dalintis:

Penktadienį pradėtas Dariaus ir Girėno gatvės kelkraščių remontas. Dėl ypač karštos vasaros ir intensyvaus sunkiasvorių automobilių eismo kelkraščiuose susidarė asfalto sankaupos, keliančios pavojų vairuotojams ir pėstiesiems.

Didžiausios asfalto sankaupos šalikelėje susidarė ties Vytauto gatvės sankryža abiejose kelio pusėse. Dar vasarą „Tauragės kurjeris“ rašė, kad miesto seniūnas Žilvinas Majus gyventojų skundų dėl nesaugaus eismo pagrindine miesto gatve sulaukia nuolat. Magistralinio kelio, einančio per Tauragės miestą, remontu turi rūpintis ne savivaldybė ar seniūnija, o Lietuvos automobilių kelių direkcija, jiems priklauso ir Aerodromo gatvė, kurioje pažeistų kelio vietų taip pat yra.

Asfalto sankaupos Dariaus ir Girėno gatvėje. Mortos Mikutytės nuotrauka

Paklaustas, kokie darbai pradėti ir kada jie bus baigti, AB „Kelių priežiūra“ Vakarų regiono Tauragės kelių tarnybos vadovas Darius Spancerna klausimus paprašė pateikti raštu ir į juos pažadėjo atsakyti tik pirmadienį. Dariaus ir Girėno gatvėje šiuo metu dirbanti sunkioji kelių priežiūros technika gremžia asfalto sankaupas ir išveža jas iš miesto.

Planuojama, kad artimiausiu metu Dariaus ir Girėno gatvė bus remontuojama iš esmės. Ketinama sutvarkyti atkarpą nuo Tarailių iki pat didžiojo turgaus, bus perklojama asfalto danga. Vairuotojai tikisi, kad tvarkant gatvę bus išspręstas ir joje įrengtų šulinių klausimas.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą