TRATC‘as nuo šiol turės viešinimo specialistę

Dalintis:

Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras nuo šiol turi komunikacijos specialistę. Šias pareigas pradėjo eiti iki tol VšĮ „Žaliasis regionas“ transporto vadybininke dirbusi Irūnė Poškaitė.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ sakė Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro (TRATC) vadovė Donvina Arlauskienė, komunikacijos (viešinimo) specialistas įmonėje reikalingas, kad teiktų informaciją žiniasklaidai ir visuomenei. Šis specialistas padės rengiant įmonės ar atskirų komunikacijos kampanijų planus, koordinuos įmonės išorinę ir vidinę komunikaciją, analizuos viešuose šaltiniuose prieinamą informaciją ir nuomonę, susijusią su įmonės veikla, vykdys informacijos sklaidą apie įmonės veiklą, užtikrindamas jos viešumą ir skaidrumą, palaikys ryšius su žiniasklaidos priemonėmis, žurnalistais, viešųjų ryšių specialistais, atliks kitas funkcijas.

Pirmąją savo darbo dieną TRATC‘e „Tauragės kurjerio“ kalbinama naujoji šios įmonės atstovė spaudai Irūnė Poškaitė sakė, kad iki tol viešojoje įstaigoje „Žaliasis regionas“ dirbo transporto administratorės pozicijoje. Atsakinga už komunikaciją buvo ir ten.

– Dabar kryptingai siekiu būti tik komunikacijos specialiste. Pirmoji užduotis mano naujojoje darbovietėje – viešinimo strategijos sukūrimas, kurioje numatysime priemones ir kanalus, viešinant įmonės veiklą ir skatinant gyventojus atsakingai rūšiuoti atliekas, vengti atliekų susidarymo, – kalbėjo I.Poškaitė.

Paklausta, ar nesibaimino keisti darbo – išeiti į nuostolingai dirbančią įmonę, I.Poškaitė patikino, kad TRATC‘o finansiniai nuostoliai nėra tiesiogiai susieti su jos darbo funkcijomis. Todėl apie įmonės finansinę padėtį komentuoti ji negali.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ redaktorė.

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. Tokios direktores ateina dirbti ,pirmas dalykas panaudos sutartis savo automobiliui,o kad betvarke tam trace tai visiems poch…

Palikite komentarą