Iš Prancūzijos atskriejo liūdna žinia – mirė Tauragės bičiulių draugijos vadovas Robert Coguin

Dalintis:

1995 metais atvykęs kartu su Rydštato delegacija į Tauragę Robert Coguin tiesiog įsimylėjo mūsų miestą. Nedidelėje kelių tūkstančių gyventojų Briene le Šato savivaldybėje, Šampanės regione, Pracūzijoje, jis įkūrė Tauragės bičiulių draugiją ir jai vadovavo. Prieš keletą dienų iš Prancūzijos į Tauragę atskriejo liūdna žinia – R.Coguin iškeliavo amžinybėn.

Daugelį kartų R.Coguin su oficialiomis delegacijomis buvo atvykęs į Tauragę, nuoširdžiai džiaugėsi mūsų darbais ir pažanga. Tauragiškiai ne kartą lankėsi ir Briene le Šato savivaldybėje. Prisimename nuoširdų rūpestį ir R.Coguin šeimos namų šilumą, parodytą dėmesį. Draugijos vadovas organizavo ir tarptautinį vaikų futbolo turnyrą. Tauragės jaunieji futbolininkai rungėsi su bendraamžiais iš Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Italijos. Finalą Tauragė–Sortino (Italija) laimėjo tauragiškiai, stadione varžybas stebėjo apie 3000 žiūrovų, praskridęs lėktuvas išskleidė Lietuvos trispalvę.

Tauragės bičiulių Prancūzijoje veikla buvo itin svarbi Lietuvai ruošiantis stoti į Europos Sąjungą, leido geriau pažinti ir suprasti vienas kitą, garsino Tauragės, kartu ir Lietuvos vardą.

Nuoširdžiai užjaučiame šeimą ir mūsų draugus netekus nuostabaus žmogaus, Tauragės draugo.

R.Coguin lieka mūsų širdyse ir atmintyje.

Prancūzijos bičiulių draugijos Tauragėje prezidentas Viktoras Kovšovas

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą