Mirė buvęs šilumos tinklų vadovas Donatas Simaitis 

Dalintis:

Šiandien mirė ilgametis Tauragės šilumos tinklų vadovas Donatas Vaclovas Simaitis. Sausį jam būtų sukakę 78 metai.

Tauragiškiams jis žinomas kaip ilgametis Tauragės šilumos tinklų vadovas. Šiai savivaldybės kontroliuojamai bendrovei jis vadovavo 12 metų iki 2010 metų pabaigos. Vėliau aktyviai dalyvavo Tauragės šilumos tinklų valdybos veikloje, bet 2016 metais iš jos pasitraukė. Kaip pats yra sakęs, jo netenkino rajono valdžios sprendimai, susiję su šia strategine miesto įmone.

Tauragiškiai D. Simaičiui buvo dėkingi už tai, kad šildymo kaina buvo viena mažiausių šalyje. Jo darbo kabinetą, kai jis buvo bendrovės vadovas, puošė nemažai apdovanojimų, padėkų. Trys, turbūt, svarbiausi – 2008 metų birželį Seimo pirmininko Česlovo Juršėno įteiktas apdovanojimas už puikų vadovavimą ir patikimą šilumos tiekimą energijos vartotojams, 2009-ųjų vasarį Pasaulinės energetikos tarybos Lietuvos komiteto pirmininko įteiktas Lietuvos energetikų ženklas ir vadovo darbo stalą papuošęs „Krištolinis kaminas“ už indėlį saugant aplinką. Pastarąjį apdovanojimą Aplinkos ministerija Tauragės šilumos tinklams įteikė kaip įmonei, 2005–2007 metais labiausiai sumažinusiai taršą anglies dvideginiu.

Energijos nestokojantis D.Simaitis buvo ir Tauragės moters užimtumo ir informacijos centro tarybos pirmininku. Pasak šio centro direktorės Nijolės Meilutienės, apie netektį ji sužinojo būdama seminare.

– Labai gaila, kad netekome puikaus žmogaus, – sakė N.Meilutienė.

D.Simaitis buvo Tauragės imtynių sporto pradininkas. Kūno kultūros ir sporto departamentas jį yra apdovanojęs už imtynių sporto šakos plėtrą.

„Tauragės kurjeryje“ ne kartą publikavome jo drąsią nuomonę įvairiais rajono klausimais.

Be vyro liko žmona Angelė, be tėčio dvi suaugusios dukros. Užjaučiame jo artimuosius.

 

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą