fbpx

Pasirašyta sutartis dėl aplinkkelio tiesimo

Dalintis:

Tauragės rajono meras paskelbė, kad jau pasirašyta sutartis su būsimą aplinkkelį tiesiančiu rangovu. Juo tapo UAB „Kauno tiltai“.

Skelbiama, kad sutartis pasirašyta dėl Naujosios gatvės I etapo įrengimo. Tai atsieis 5 mln. 583 tūkst. eurų. Anot mero Dovydo Kaminsko, tai vienas didžiausių viešųjų investicijų projektų Tauragėje nuo Nepriklausomybės atgavimo.

Darbų metu planuojama įrengti 2,3 km ilgio dviejų eismo juostų gatvę, kurios bendras plotis bus 6,5 m. Ji sujungs Gedimino bei Dariaus ir Girėno gatves ir taps Tauragės miesto vidiniu aplinkkeliu.

Šalia planuojama įrengti 2,3 km ilgio bei 2,5 m pločio pėsčiųjų ir dviračių taką, apšvietimą, triukšmo sienelę ties Ateities tako 24, 26 ir Gedimino gatvės 43, 45 daugiabučiais namais.

Meras skelbia, kad aplinkkelis bus sujungtas su Ateities taku ir J.Tumo-Vaižganto gatvėmis. Pastarosios gale planuojama įrengti autobusų apsisukimo stotelę.

Skelbiama, kad didžiąja dalimi ES struktūrinių fondų finansuojami darbai bus atlikti per 11 mėnesių. Pabrėžiama, kad finansavimas negalėjo būti skiriamas kitoms gatvėms tvarkyti.

Plačiau apie būsimus darbus skaitykite penktadienį „Tauragės kurjerio“ laikraštyje.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą