Kodėl neįmanoma prisiskambinti Seimo nariui?

Dalintis:

Tauragiškė Ona klausia – kodėl Lietuvos Respublikos Seimo internetiniame puslapyje nurodytu Tauragėje rinkto Seimo nario Romualdo Vaitkaus telefonu neįmanoma prisiskambinti? Moteris teigia turinti ne vieną klausimą tauragiškių atstovui Seime, tačiau susisiekti su juo nesą galimybės.

Į „Tauragės kurjerio“ redakciją paskambinusi Ona stebėjosi, kodėl jai nepavyksta oficialiai nurodytu telefonu (8 5) 239 6621 susisiekti su Tauragėje į parlamentą išrinktu Seimo nariu Romualdu Vaitkumi. Moteris šį telefoną jau moka mintinai, tačiau sako – kiek juo skambinusi, tiek niekas neatsiliepia. Seimo puslapyje skelbiami ir trijų šio parlamentaro padėjėjų telefonų numeriai, tačiau kalbėtis su padėjėjais tauragiškė nenori, pasikalbėti tikisi su pačiu Seimo nariu.

– Nenoriu su padėjėjais kalbėtis. Noriu būtent su Seimo nariu. Jei jis išrinktas Tauragėje, atstovauja tauragiškiams, turėtų būti pasiekiamas. Kiek bandžiau skambinti, nė karto neatsiliepė. Prieš rinkimus tai mes, rinkėjai, labai reikalingi, o po rinkimų politikai neretai dingsta kaip į vandenį, – kalbėjo moteris.

Ona pateikė kito Seimo nario pavyzdį – štai Šilalėje rinkto Seimo nario Jono Gudausko telefonų numeriai, tarp jų ir mobilusis, skelbiami Šilalės laikraštyje, matyt, tuo pasirūpino pats Seimo narys. Ona Šilalės laikraštį sakė prenumeruojanti dėl skelbimų.

Pasiteiravus, ko norėtų paklausti Seimo nario, Ona patikino, kad daug ko – apie pensijų mokėjimo tvarką, būtinąjį darbo stažą ir dar šio to.

Seimo interneto puslapyje nurodytu parlamentaro oficialiu telefonu nepavyko prisiskambinti ir šių eilučių autorei – signalas geras, bet niekas neatsiliepė. Seimo narys R.Vaitkus neatsakė ir į skambutį jo asmeniniu mobiliuoju telefono numeriu, kuriuo su juo susisiekdavome, kai jis ėjo Tauragės muziejaus direktoriaus pareigas. Išsiuntėme parlamentarui klausimą elektroniniu paštu.

Netrukus atskriejo atsakymas – Seimo narys atsiprašė, kad negalėjo atsiliepti į žurnalistės skambutį, mat tuo metu buvo klausymuose. „Jeigu buvo kreiptasi nurodytu laidiniu telefonu, galėjo būti, kad šiuo metu niekas neatsakė, nes patarėja pertraukoje tarp parlamentinių sesijų dažniausiai dirba nuotoliniu būdu. Mano mobiliojo telefono numeris nurodytas tiek asmeninėje Facebook paskyroje, tiek savivaldybės priimamajame, o juo visuomet galite susisiekti, jei nedalyvauju posėdžiuose, pasitarimuose, mokymuose ir pan. Radus praleistą skambutį, visuomet stengiuosi perskambinti, tačiau pastaruoju metu tokių nepastebėjau. Atsiprašome dėl iškilusių nesklandumų ir artimiausiu metu sutvarkysime problemą, jog būtų galimybė neatsiliepus laidiniu telefonu skambutį peradresuoti į mobiliojo telefono numerį“, – „Tauragės kurjeriui“ rašo Seimo narys.

Seimo nario R.Vaitkaus mobilusis telefono numeris, kuriuo jam gali skambinti rinkėjai – 8 686 41 142.

Parlamentaras R.Vaitkus rinkėjams apie nuveiktus darbus praneša socialiniame tinkle „Facebook“. Naujausias jo įrašas paskelbtas vasario 19 d. apie tai, kad vasario 20-ąją naujajam Seimui sukanka 100 dienų. R.Vaitkus išvardijo per tą laiką nuveiktus savo, kaip Seimo nario, darbus – suformuota patarėjų ir padėjėjų komanda, suburta Tauragės regiono bičiulių grupė, surengtas nuotolinis susitikimas su Klaipėdos universiteto Jūros tyrimo instituto akademine bendruomene; inicijuotas susitikimas su Susisiekimo ministerija dėl kelio A12 Ryga–Šiauliai–Tauragė–Kaliningradas atkarpos, einančios per Tauragės miestą, apmokestinimo klausimo; suorganizuotas Tauragės rajono savivaldybės, kultūros įstaigų vadovų ir atstovų susitikimas su kultūros ministru Simonu Kairiu; parengti ir pateikti siūlymai pavasario sesijai dėl Užsieniečių teisinės padėties bei Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo įstatymų straipsnių pakeitimo.

Seimo nario oficialioje veiklos ataskaitoje Seimo interneto puslapyje nurodytas tik vienas R.Vaitkaus drauge su dar 55 kolegomis parengtas ir Seimo kanceliarijai pateiktas dokumento projektas – Rezoliucija dėl padėkos Islandijos Respublikai. Šia rezoliucija Lietuvos Respublikos Seimas reiškia padėką Islandijai už prigimtinės tautos teisės turėti savo valstybę pripažinimą ir paramą tada, kai kiti nedrįso to padaryti. Rezoliucija dar tik svarstoma.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ redaktorė.

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą