Trys Dovydo Kaminsko vadovavimo rajonui metai

Dalintis:

Lygiai prieš trejus metus savivaldos rinkimuose prie rajono vairo vietoje Sigito Mičiulio sėdo Dovydas Kaminskas. Iki kitų savivaldos rinkimų likus vieneriems metams, pasiteiravome mero apie jo nuomone nuveiktus reikšmingiausius darbus bei likusių metų planus.

D.Kaminskas į „Tauragės kurjerio“ pateiktus klausimus atsakė raštu. Mero prašymu, atsakymo netrumpiname.

„Per 3 kadencijos metus yra įgyvendinta šimtai skirtingų projektų infrastruktūros, švietimo, socialinės apsaugos, šeimos, kultūros, sporto, tvarumo, darnumo ir kitose srityse, kurie yra skirtingi, tačiau labai svarbūs miesto ir rajono gyventojams.
Kaip didžiausius kadencijos projektus galėčiau įvardinti atidarytą Tauragės baseiną, išasfaltuotas 16 miesto ir 25 rajono gatves, įsigytus jau 8 elektrinius autobusus ir nemokamą viešąjį transportą, atnaujintą miesto ir rajono gatvių apšvietimą moderniais ir elektros energiją taupančiais LED šviestuvais, įrengtus požeminius rūšiavimo konteinerius, iš pagrindų atnaujintą Tauragės M.Mažvydo progimnaziją, atnaujintas laboratorijas mokyklose ir įkurtą STEAM centrą. Įgyvendintos švietimo iniciatyvos, kaip moksleivių pažangumo premijos ir mokymo(si) rinkinių krepšeliai visiems rajono mokiniams. Taip pat įgyvendintas gyventojų dalyvaujamasis biudžetas ir seniūnijų iniciatyvų programa, kur gyventojams suteikia daugiau galimybių įsitraukti savivaldybės biudžeto skirstymą. Tauragė paskelbta 2023 m. Lietuvos kultūros sostine.
Svarbiausi projektai, kurie bus įgyvendinami per likusius kadencijos metus, tai užbaigti Kartų parko atnaujinimo darbai, vasarą čia pradės veikti fontanas. Miesto centre atsidarys ir naujas ir jaukus „Centro Turgus“, o prie Martyno Mažvydo progimnazijos šiuolaikiškas sporto stadionas. Tikiuosi, kad pagaliau bus atnaujinta Gedimino gatvė ir pradėti mažojo aplinkkelio (Naujosios g.) įrengimo darbai, apšviestas įvažiavimas į miestą iš Šilalės pusės. Tikimės, kad pavyks rasti rangovus ir bus pradėta statyti nutolusi saulės elektrinė, kino teatras bei multifunkcinė Tauragės sporto ir kultūros arena ir žinoma daugybė kitų projektų susijusių su gatvių asfaltavimu, daugiabučių namų automobilių stovėjimo aikštelių rekonstrukcija, ugdymo įstaigų atnaujinimu ir kt.“ (kalba netaisyta).

Ateinantys savivaldos rinkimai planuojami 2023-ųjų pavasarį.

Primename, kad Seimas tiesioginius merų rinkimus jau įtraukė į Konstituciją – už šį sprendimą balsavo 135 Seimo nariai. Kad pagrindinis šalies įstatymas būtų koreguojamas, pritarti turėjo bent 94 Seimo nariai iš 141. Ši pataisa sulaukė politikų vienybės, mat už balsavo visi 135 posėdyje dalyvavę seimūnai.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą