fbpx

Pareigas palikęs Batakių seniūnas: „Ačiū darbuotojams ir seniūnijos žmonėms“

Dalintis:

Batakių seniūnijos seniūnui Jonui Juozapaičiui iš pareigų pasitraukus likus vos metams iki pensinio amžiaus, seniūnijos gyventojai nustebo. Seniūnas atvirauja, kad toks sprendimas buvo brandintas metus, žengto žingsnio jis nesigaili.

Beveik vienu metu iš pareigybių traukiasi dviejų Tauragės rajono seniūnijų vadovai: Danguolė Jatautienė (Tauragės seniūnija) dirbs iki liepos 15 d., ji išeina į išankstinę pensiją, o Jonas Juozapaitis Batakių seniūnijos duris užvėrė birželio 1 d. Jis, kaip ir D.Jatautienė, sako, kad taip pasielgė tausodamas sveikatą, abu savo sprendimą ilgai brandino.

– Manęs neatleido, savo noru išėjau. Turėjau vieną operaciją, dar viena laukia, bet nieko labai rimto nėra. Net užuominų iš savivaldybės nebuvo, kad išeik, palik. 25-erius metus atidirbau ir gana, nepakeičiamų nėra. Ateis jaunesni, geresni, tegul dirba. Nesvarbu, kad metai iki pensijos liko. Valdiško darbo jau nebeieškosiu, yra darbo namuose. Sūnui padėsiu ūkininkauti, – atviravo J.Juozapatis, gyvenantis Batakiuose. – Bendrauju su visais kaip bendravęs, tik tiek, kad aš jau ne seniūnas. Nežinau, kada skelbs konkursą, nežinau, ar yra koks pretendentas į mano vietą.

Apžvelgdamas kelių dešimtmečių darbą J.Juozapaitis sako, kad seniūno darbas jam nebuvo nei lengvas, nei sunkus. Jo nuomone, visai nebūtina dirbant sulaukti pensijos, kad išleistų su ąžuolo lapų vainiku. Jo darbo stažas nemenkas – 40 metų.

– Seniūno darbas – bendrauti su bendruomene ir palaikyti ryšius su žmonėmis. Tai svarbiausia, o visa kita dirbi ir padarai. Noriu padėkoti seniūnijos gyventojams, kad 25-erius metus su manimi išbuvo, per tą laikotarpį nekilo jokių incidentų, gana gražiai sutarėm, už tai ačiū jiems. Dėkui seniūnijos darbuotojams ir bendruomenėms, – kalbėjo ilgametis Batakių seniūnas. – Jokia paslaptis, išeitinę gavau, susitarėm. Atkalbėti dėl šio sprendimo manęs nebandė. Taip nusprendžiau ne per dieną, buvo anksčiau kalbėta, turbūt nujautė. Daug kas iš mūsų seniūnijos apie tai žinojo.

Pasak Eidintų kaimo bendruomenės pirmininkės Vaidos Laugalienės, žmonės spėlioja, kodėl seniūnas pareigas paliko nesulaukęs pensijos, svarsto, kas bus naujasis jų seniūnijos seniūnas.

– Tokios kalbos nebuvo, kad jis išeis dabar, buvo kalbėta su juo, kad jis kitų metų gegužę išeis į pensiją. Sakė, liko dar metai, planus pasakojo. Toks jo žingsnis mums visiems buvo labai netikėtas. Mūsų bendruomenė su juo gerai sutiko, ko paprašydavome, tai be jokių problemų. Iš seniūnijos gauname didžiulę pagalbą. Seniūną pavaduoja jo pavaduotoja Kristina Kiršė, o kas bus toliau, niekas nežino, – kalbėjo V.Laugalienė. – Čia visiems buvo šokas. Ir Batakių seniūnijos darbuotojoms buvo netikėta. Labai daug sutapimų, kad ir Tauragės seniūnė išeina.

Savivaldybės Juridinio ir personalo skyriaus vyriausioji specialistė Agnės Jurkauskė „Tauragės kurjerį“ informavo atsakė, kad Batakių seniūnas J.Jokubaitis pateikė pasiūlymą būti atleistas iš darbo šalių susitarimu, o darbdavys šį pasiūlymą tenkino. Paskutinė jo darbo diena buvo gegužės 31-oji. Kada planuojamas skelbti konkursas Batakių seniūnijos seniūno pareigoms eiti, savivaldybės atstovė neatskleidė.

Dalintis:

About Author

Regina Genienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą