fbpx

Spręs dėl rajono biudžeto perskirstymo

Dalintis:

Šiandien Tauragės rajono taryba pirmą kartą renkasi gyvam posėdžiui savivaldybės didžiojoje salėje – iki šiol dėl pandemijos posėdžiai vyko nuotoliniu būdu. Tarp aktualių klausimų planuojama spręsti ir dėl rajono biudžeto perskirstymo.

Po pasaulį sukausčiusios koronaviruso pandemijos šiandien Tauragės rajono tarybos nariai pagaliau rinksis į posėdį salėje. Jo metu bus sprendžiami klausimai dėl švietimo įstaigų nuostatų pakeitimo – tai taip pat pandemijos įtakotas klausimas. Šiais sprendimais ketinama įtvirtinti švietimo įstaigų nuostatas dėl nuotolinio ugdymo ir ugdymosi šeimoje. Posėdžio metu numatyta svarstyti ir daugiau su švietimu susijusių klausimų: spręs, ar steigti ikimokyklinio ugdymo klasę Baltrušaičiuose, tikslins neformaliojo vaikų švietimo įstaigų grupių skaičių.

Tarp svarstytinų klausimų – ir rajono biudžeto perskirstymas. Politikai spręs kultūros rūmų kondicionavimo problemą, bandys sumažinti savivaldybės skolą Tauragės regiono atliekų tvarkymo centrui, bus diskutuojama apie artėjančią turgelio Dariaus ir Girėno gatvėje renovaciją ir jos finansavimą.

Taryba svarstys ir tris klausimus susijusius su parama verslui: kelios vietos įmonės prašo prisidėti prie automobilių stovėjimo aikštelės Pramonės gatvėje, vieno žvyruoto kelio asfaltavimo, o kotedžus statysianti įmonė nori, kad savivaldybė finansuotų pusę vandentiekio įvedimo kainos.

Plačiau skaitykite penktadienį „Tauragės kurjeryje“.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą