Tauragės rajono tarybos posėdis: tikslins mokinių skaičių

Dalintis:

Šiandien vyksiančiame Tauragės rajono tarybos posėdyje pries pat rugsėjo 1-ąją bus tikslinami ir tarybos tvirtinami klasių komplektai. Taip pat pristatomas klausimas dėl Tauragės ligoninės direktoriaus paskyrimo laikinai eiti pareigas.

Susirinkusiems tarybos nariams svarstyti šiandien bus pateiktas sprendimo projektas dėl naujų autobusų maršrutų. Jį patvirtinus, kistų miesto maršrutai – iš Beržės rajono nebebūtų vežama į Norkaičius, vietoj to tektų rinktis kitą maršrutą. Taip pat autobusų maršrutais planuojama sujungti Tauragės apskrities savivaldybes. Siekiama, kad už autobusų parko patirtas išlaidas apmokėtų tas rajonas, per kurį važiuojama, o gyventojai galėtų lengviau ir patogiau pasiekti Jurbarką, Pagėgius, Šilalę bei Kryžkalnį.

Tauragės rajono ugdymo įstaigos rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriui tik prieš pat mokslo metus pateikė moksleivių skaičius. Todėl paskutiniame šios vasaros tarybos posėdyje bus tvirtinami klasių komplektai.

Baigiasi Tauragės ligoninės direktoriaus Liutauro Indriuškos kadencija. Rajono taryba turės šiandien patvirtinti jį kaip laikinai einantį pareigas, kol įvyks šios gydymo įstaigos vadovo konkursas.

Plačiau apie rajono tarybos priimtus sprendimus skaitykite jau penktadienį laikraštyje „Tauragės kurjeris“.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą