Sudrausminti šiukšlintojus sumanė šmaikščiai

Dalintis:

Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras (TRATC) Joniškės ir Bernotiškės sodų sklypų savininkus tinkamai elgtis ragina prie konteinerių susmaigstęs prevencines lenteles su šmaikščiais užrašais. Atliekų tvarkymo skyriaus vadovė Vilmantė Krištopaitienė neslepia: akcija sumanyta iš nevilties.

Soduose prie konteinerių aikštelių neretai kraunamos įvairios statybinės atliekos, nuplėštos dailylentės, seni, apipeliję, nebenaudojami baldai. Galima numanyti, kad taip elgiasi soduose sklypus su nameliais nusipirkę naujakuriai. Pasak TRATC‘o atstovės, seni baldai (iki 200 kg) nemokamai priimami Didžiųjų atliekų surinkimo aikštelėje Tauragės mieste.

– Mane taip pat stebina, kad sodus turintys žmonės į konteinerius meta ir žaliąsias atliekas. Sukrauna į maišus ir suveža į konteinerių aikštelę, – stebėjosi V.Krištopaitienė.

Štai tokie šmaikštūs užrašai išdygo soduose prie konteinerių aikštelių. Daivos Žebelienės nuotrauka

„Ar nemoki skaityti? Ant konteinerio parašyta, ką galima į jį mesti!“ „Rūšiuok ir dėk ten, kur priklauso“, „Ar ir savo namuose meti viską kur papuola?“, „Juk į savo šaldytuvą nededi dažų likučių, o į spintą padangų?!“ „Kol buvau jauna ir graži, turėjau savo vietą tavo kambaryje, o kai pasenau – išmetei mane prie konteinerių. Ar su savo senais tėvais taip pasielgsi!?“ Tokiais ir kitais šmaikščiais užrašais į Joniškės sodų gyventojų sąžinę beldžiasi Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras.

Pasak Atliekų tvarkymo skyriaus vadovės, pirmosios akcijos dienos davė teigiamų rezultatų, o kaip bus toliau, bus matyti.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą