Tarybos nariai ruošiasi paskutiniam metų posėdžiui

Dalintis:

Šiandien Tauragės rajono savivaldybės tarybos nariai rinkosi į bendrąjį visų komitetų posėdį. Prieš balsuodami taryboje, politikai dar turi galimybę klausti sprendimų projektus ruošusių specialistų ir diskutuoti tarpusavyje.

Bene daugiausia diskusijų sukėlė siūlomos priimti naujos atliekų tvarkymo kainos Tauragės rajono savivaldybėje. Jei taryboje klausimui bus pritarta, jau nuo sausio pirmosios rinkliava gyventojams didės 36,74 procento. Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras atskaitingas keturioms savivaldybėms: Tauragės, Jurbarko, Šilalės ir Pagėgių. Nuo Naujųjų rinkliavos gyventojams nedidins tik Jurbarko rajono savivaldybė. Pasak savivaldybės specialisto Pauliaus Goštauto, rinkliava labiausiai kils Pagėgių savivaldybėje, šilališkiams mokestis kils panašiai kaip ir Tauragės rajono gyventojams.

Dar komitete svarstomas ir Tauragės butų ūkio ir Tauragės šilumos tinklų reorganizavimo klausimas. Planuojama Tauragės butų ūkį prijungti prie Tauragės šilumos tinklų. Už visus komitete apsvarstytus klausimus taryba balsuos trečiadienio posėdyje. Iš viso paskutiniame šių metų tarybos posėdyje planuojama apsvarstyti 35 klausimus.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą