Balskų poilsiavietė ir toliau siaubiama: dingo kelio ženklai

Dalintis:

Mažonų seniūnijos ribose esanti Balskų poilsiavietė neretai tampa chuliganų taikiniu. Ypač dažnai sulaužoma užtvaro spyna, o šįkart seniūno pavaduotoja policijos pareigūnams pranešė apie dingusius kelio ženklus.

„Balskų poilsiavietėje dingo pastatyti ženklai – „Įvažiuoti draudžiama“ ir „Maudymosi vieta“. Asmenis, mačiusius minėtą įvykį ar turinčius kitos tyrimui vertingos informacijos, prašome nedelsiant pranešti Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniajai tyrėjai Rasitai Švaikovskajai, tel. 8 700 65011 arba el. paštu rasita.svaikovskaja@policija.lt“, – visuomenės pagalbos prašo policijos pareigūnai.

Galima numanyti, kad ženklai nuimti tam, kad būtų galima automobiliu arčiau privažiuoti prie vandens telkinio, tikintis likti nenubaustam.

Mažonų seniūno pavaduotoja Rita Misiūnienė „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad pareiškimą pareigūnams parašė dar penktadienį.

– Dingo du ženklai. Tiksliai nepamenu, bet jie pastatyti arba rudenį, arba pavasarį. Tikrai ne kelių metų senumo. Jei bent kartas nuo karto policija pravažiuotų, gal mažiau tokių dalykų būtų, – nuomonę dėstė R.Misiūnienė, pasidžiaugdama, kad bent atnaujinti suolai ir stalai kol kas nesudeginti.

Pašnekovė svarstė, kad ženklus galėjo nuimti prie pat vandens automobiliais privažiuoti siekiantys žmonės. Versiją, kad toje vietoje į vandenį nuleidžiamos valtys, seniūno pavaduotoja atmetė, mat netoliese yra specialiai valtims nuleisti įrengta vieta.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) atstovė Lina Banienė patikino, kad vasarą vykdomas sustiprintas pareigūnų patruliavimas lankomose vietose, poilsio zonose.

– Pareigūnai stebės, ar poilsiautojai paiso draudžiamųjų, įspėjamųjų ženklų, ar laikosi saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens telkinių reikalavimų, tikrins ar nepažeidžiamos Kelių eismo taisyklės, – užtikrino L.Banienė.

Svarbu žinoti, kad Saugomų teritorijų įstatyme numatyta, jog automobilis gali stovėti ne arčiau kaip 25 m nuo vandens telkinio. Sustojus per arti gresia administracinė atsakomybė.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą