Gruodžio mėnesį – didesnis dėmesys neblaiviems eismo dalyviams

Dalintis:

Policijos pareigūnai skelbia apie gruodžio mėnesį būsimas prevencines priemones.

Pranešama, kad gruodžio 1–4 dienomis bus vykdoma pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų kontrolė. Mėnesio viduryje didesnį dėmesį planuojama skirti automobilių vairuotojams. Gruodžio 14–17 dienomis vyks vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu, kontrolė. Pareigūnai stebės mobiliojo ryšio priemonių naudojimą prie vairo neturint laisvų rankų įrangos.

Lietuvos policijos departamento duomenimis, gruodžio 20–23 d. bus vykdoma pavojingo ir chuliganiško vairavimo, manevravimo, lenkimo, kur tai draudžiama daryti, važiavimo per sankryžas, šviesoforo signalų paisymo kontrolė.

Artėjant Naujiesiems metams, gruodžio 26–30 d., vyks vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolė. Tikrinimo neišvengs ne tik motorinių transporto priemonių vairuotojai, bet ir važiuojantys paspirtukais, dviračiais.

Pareigūnai ragina vairuotojus keliuose elgtis atsakingai ir drausmingai, laikytis visų Kelių eismo taisyklių reikalavimų, segėti saugos diržus, nevairuoti apsvaigus nuo alkoholio ar neturint tam teisės.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą