Jūros krantinės reikalai užstrigo – teismo posėdis neįvyko

Dalintis:

Griūvančios Jūros krantinės reikalai iš vietos nepajudėjo. Teismo posėdžiai neįvyksta ir nežinia, kiek truks iki byla bus išnagrinėta, o griūvančios krantinės savivaldybė tvarkyti nesiima.

Klaipėdos apygardos teisme penktadienį turėjęs vykti teismo posėdis dėl įpareigojimo Šilutės bendrovę „Stamela“ ištaisyti trūkumus Meilės alėjoje neįvyko. Teismo atstovė ryšiams su visuomene Dovilė Saulėnienė informavo, kad bylos nagrinėjimas rugsėjo 25-osios nutartimi buvo sustabdytas, nes paskirta ekspertizė, siekiant nustatyti nuošliaužos atsiradimo priežastis.

Šiandien Jūros krantinė grėsmingai nušliaužusi, o Meilės alėjos takas įgriuvęs. Penktadienį pastebėti ir nuversti bei nesaugūs tako užtvarai. Jokie krantinės tvarkymo darbai nevyksta.

Tauragės rajono savivaldybės mero patarėjas ryšiams su visuomene Kasparas Bertašius patikino, kad teismas skyrė ekspertą situacijai Jūros krantinėje nustatyti ir įvertinti. Anot savivaldybės atstovo, kol bus atlikta ekspertizė, teismas bylos nenagrinės. Kol kas jokie darbai Jūros krantinėje nebus vykdomi.

Jūros krantinės pėsčiųjų tako rekonstrukcijos projektas buvo baigtas 2014 metais, tačiau jau kitais metais trinkelės įsmuko, o po metų nuslinko dalis šlaito. 2018 metų vasarį savivaldybė pasirašė darbų rangos sutartį su „Stamela“ dėl krantinės atstatymo. Rudenį Jūros krantinės takas buvo atstatytas, šlaitas sutvirtintas, tačiau 2019 metų pavasarį vėl nuslinko.

Tauragės rajono savivaldybė kreipėsi į teismą su prašymu įpareigoti UAB „Stamela“ sutvarkyti Jūros krantinę. „Stamela“ teismo paprašė skirti ekspertizę.

Rugpjūtį „Stamelos“ vadovas Matas Liepis „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad bendrovė padarė viską, kas buvo numatyta projekte.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą