Partrenkta moteris į ligoninę nuėjo pati

Dalintis:

Vakar policijos pareigūnams pranešta, kad T.Ivanausko ir Vytauto gatvių sankryžoje partrenkta moteris. Vairuotojas iš įvykio vietos pasišalino, tačiau vėliau buvo surastas.

Kaip teigiama Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) įvykių suvestinėje, nelaimė įvyko trečiadienį, apie 19.47 val. Nežinomos markės automobilis partrenkė kelkraščiu ėjusią 46-erių moterį.

Tauragės AVPK atstovė Lina Banienė patikslino, kad po nelaimės ji pati nuėjo į Tauragės ligoninę. Ten medikų buvo apžiūrėta ir išleista gydytis ambulatoriškai.

– Moteris pareigūnams sakė ėjusi kelkraščiu. Kai ją kliudė, nepastebėjo automobilio markės. Tačiau pagal apibūdinimą pareigūnai sulaikė neblaivų 66-erių metų vyrą, važiavusį „Nissan Primera“ markės automobiliu, – kalbėjo L.Banienė, patikslindama, kad alkoholio matavimo prietaisu šiam nustatytas 1,68 prom. girtumas.

Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vairavimo išgėrus ir sukėlus eismo nelaimę. Neblaiviam vairuotojui už tai gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Apie pastarąją sankryžą „Tauragės kurjeryje“ jau anksčiau rašėme. Joje – vos viena pėsčiųjų perėja, todėl ne visi vairuotojai noriai praleidžia gatvę kitose vietose bandančius kirsti pėsčiuosius. Tauragės rajono savivaldybės Saugaus eismo komisijos pirmininkė Virginija Eičienė tvirtino, kad šis klausimas artimiausiame posėdyje bus svarstomas.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą