Pirmadienio rytą – 10 neblaivių vairuotojų

Dalintis:

Šįryt Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai vykdė prevencinę priemonę ir visoje aptarnaujamoje teritorijoje tikrino vairuotojų girtumą. 10 vairuotojų prie vairo sėdo neblaivūs.

Tauragiškiai Facebook socialiniame tinkle nuo ankstyvo ryto dalijosi informacija apie girtumą tikrinančius policijos pareigūnus. Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Valdymo organizavimo skyriaus vyresnioji specialistė Kristina Eskienė, buvo vykdoma prevencinė priemonė, apie kurią skelbta gegužės mėnesio pradžioje.

Policijos pareigūnai dirbo Šilutės, Tauragės, Šilalės rajonuose ir Pagėgių savivaldybėje. Tauragės rajone 5 pareigūnų ekipažai dirbo ties įvažiavimais į miestą. Patikrinimas vyko nuo 6 val. iki 9 val.

K.Eskienės pateiktais duomenimis, nustatyta 14 Kelių eismo taisyklių pažeidimų, iš kurių 10 – vairavimas išgėrus. Šilutėje nustatyti 3 neblaivūs vairuotojai, Šilalėje – 2, o Tauragės rajone – 5. Tik Pagėgiuose visi sustabdyti vairuotojai buvo blaivūs.

Visiems vairuotojams nustatytas lengvas girtumas, už kurį surašomas administracinių nusižengimų protokolas. Pranešama, kad vairuotojai įpūtė nuo 0,41 iki 1,25 prom. Ir tik vienam vairuotojui nedaug trūko iki baudžiamosios atsakomybės – jis įpūtė 1,45 prom.

Įpūtus daugiau nei 1,51 prom. už vairavimą išgėrus taikoma baudžiamoji atsakomybė. Už tai gresia teisės vairuoti netekimas, bauda, teismas gali nuspręsti konfiskuoti automobilį.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą