Savaitgalį – daug iškvietimų dėl smurto

Dalintis:

Praėjusį savaitgalį policijos pareigūnai gavo ne vieną iškvietimą dėl smurto protrūkių. Pradėtuose ikiteisminiuose tyrimuose dominuoja neblaivūs asmenys.

Šeštadienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai vyko į Šidagių kaimą. Pranešta, kad 53-ejų vyras smurtavo prieš 47-erių moterį. Atvykę pareigūnai alkoholio matavimo prietaisu nustatė, kad abu buvo neblaivūs – vyras įpūtė 2,90 prom., o moteris 3,12 prom. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo šeimos nariui.

Tą pačią dieną 23.55 val. pareigūnų pagalbos prireikė Šilalės rajone. Medikai informavo, kad į gydymo įstaigą pristatytas sužalotas 33-ejų vyras. Jam nustatytas 2,03 prom. girtumas. Pareigūnai aiškinasi jo sužalojimo aplinkybes, pradėtas tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Jau po vidurnakčio policija iškviesta į Kvėdarnos miestelį Šilalės rajone. Ten konfliktas kilo tarp 53-ejų moters ir 39-erių vyro. Įvykių suvestinėje informuojama, kad smurtavo moteris, tačiau tikslias aplinkybes aiškinasi pareigūnai.

Sekmadienio rytą Šilalės pareigūnai išsiųsti į Rudiškės kaimą, kur du vyrai, 71-erių ir 45-erių metų, griebėsi smurto prieš 79-erių moterį. Abu smurtautojai buvo sulaikyti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo šeimos nariui.

Vakar vakare policijos pareigūnų pagalbos prireikė Tauragės Dvaro kaime. Pranešta, kad 36-erių moteris smurtavo prieš 35-erių vyrą. Agresyviai nusiteikusi moteris buvo sulaikyta, pradėtas tyrimas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą