Savaitgalį – du girtutėliai vairuotojai

Dalintis:

Policijos pareigūnai praėjusį savaitgalį patruliuodami keliuose sustabdė du neblaivius vairuotojus. Abiem gresia baudžiamoji atsakomybė.

Kaip informuoja Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai, šeštadienį, apie 22 val., Mažonuose sustabdytas „Audi A4“ markės automobilis. Patikrinus 29-erių vairuotoją alkoholio matavimo prietaisu, nustatytas 2,28 prom. girtumas.

Kiek vėliau, 23.55 val. Tauragės mieste esančioje Paberžių gatvėje pareigūnams įkliuvo „Audi A3“ vairuotojas. 20-metis vaikinas į alkoholio matavimo prietaisą įpūtė 1,72 prom.

Abiem vairuotojams gresia baudžiamoji atsakomybė, baudos, teisės vairuoti praradimas. Teismas gali nuspręsti ir konfiskuoti transporto priemones.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. Vytautas Rezgys on

    Kas iš to kad praneši apie girtą vairuotoją. bandžiau tai daryti kelis kartus, kartais vos įrėpliojant vairuotojui į mašiną, bet policija pasirodo po pusės valandos ar po valandos, ir jei pasakai kur grįš, tai būtinai pravažiuoja pro šalį ir dingsta, vietoje to kadf palaukti prie kiemo vartų kol grįš. Ko paskui dejuojate kad girtų už vairo daug, jei jų negaudote. O tie kur buvo pragėrę, geria ir toliau, nes matyt jie prevenciškai nestabdomi, kad vėl apsišlioję važinėja. mano dūkrą toks vos nepervažiavo, o jį nubaudė už žalios vejos pervažiavimą, mūsų su žmona net neapklausę, nes tas veikėjas giriasi policijoje giminaitį turintis, ir matosi ne be reikjalo… Super Tauragės policijos darbas.

Palikite komentarą