Sekmadienį – dvi žmogžudystės

Dalintis:

Praėjusį savaitgalį Tauragės apskrities policijos pareigūnai pradėjo du ikiteisminius tyrimus dėl žmogžudysčių. Viena įvykdyta Vilkyškiuose, kita – Šilalėje.

Sekmadienį 13 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) gavo pranešimą apie smurto protrūkį Šilalėje esančioje Maironio gatvėje. Įtariama, kad namuose kilusio konflikto metu 31-erių vyras sumušė 30-metę moterį. Moteris dėl patirtų sužalojimų mirė. Pareigūnams patikrinus alkoholio matavimo prietaisu nustatyta, kad įtariamasis įvykio metu buvo gerokai padauginęs – įpūtė 3,74 prom. Jis buvo sulaikytas – kol kas 48-ioms valandoms. Dėl kitos kardomosios priemonės vėliau spręs teismas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo. Įtariamajam, jau anksčiau teistam ir baustam administracine tvarka, gresia laisvės atėmimo nuo 7-erių iki 15-os metų bausmė.

Apie dar vieną kraupų įvykį pareigūnai sužinojo sekmadienio vakarą. 21.26 val. kelyje Vilkyškiai – Mociškiai įvyko eismo nelaimė, apie kurią pranešta bendruoju pagalbos telefonu. Tarnybos informuotos, kad automobilyje „Chevrolet Captiva“ prispaustas žmogus. 64-erių vairuotojas žuvo.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ pasakojo Tauragės AVPK atstovė Lina Banienė, policijos pareigūnai bandė susisiekti su žuvusiojo žmona. Nepavykus to padaryti, nuvyko į sutuoktinių namus. Ten paaiškėjo, kad moteris nužudyta – 58-erių moters kūnas rastas su daugybinėmis smurto žymėmis.

Žmogžudyste šiuo metu įtariamas avarijoje žuvęs vyras.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl artimojo nužudymo.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą