Šeštadienį nuo smurtautojo nukentėjo ir septynmetė

Dalintis:

Prieš pat šv. Velykas policijos pareigūnai sulaukė ne vieno iškvietimo į smurto protrūkius. Dėl trijų atvejų pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Šeštadienio rytą Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnams pranešta apie smurto protrūkį Bildenių kaime. Prieš 61-erių moterį ranką pakėlė 60-metis vyras. Alkoholio matavimo prietaisu abiem nustatytas girtumas – moteris įpūtė 1,65 prom., o vyras 1,63 prom. Pastarasis buvo sulaikytas.

18.19 val. gautas pranešimas apie smurto protrūkį Šilalės rajone esančiame Naujojo Obelyno kaime. Pranešta, kad 22-ejų vaikinas, į alkoholio matavimo prietaisą įpūtęs 1,98 prom., smurtavo prieš 27-erių moterį. Ši irgi buvo neblaivi – įpūtė 2,38 prom. Smurtavęs jaunuolis sulaikytas.

Dar vienas pranešimas gautas dėl agresijos protrūkio Tauragės dvaro kaime, kur 44-erių vyras ranką pakėlė prieš nepilnametę. Prieš vos 7-erių mergaitę smurtavęs vyriškis buvo sulaikytas.

Visais šiais atvejais policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminius tyrimus dėl smurto prieš artimuosius. Už tai smurtautojams gresia viešieji darbai, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą