Sukčiai kėsinasi į žmonių sąskaitas žinutėmis

Dalintis:

Pastaruoju metu Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaukė dviejų pranešimų apie pasisavintas lėšas. Sukčiams pakako atsiųsti nukentėjusiesiems žinutes su nuorodomis.

Telefonu gavę žinutes su nuorodomis iš neva banko, jas paspaudę nukentėjusieji prarado nemenkas sumas. Gegužės 12-ąją tokią nuorodą paspaudusi 49-erių moteris prisijungė prie savo banko sąskaitos per programėlę ir vėliau pastebėjo praradusi 1999 eurus.

Dėl tos pačios priežasties gegužės 15-ąją, sekmadienį, į policijos pareigūnus kreipėsi ir 65-erių moteris. Ji nuorodą paspaudė gavusi pranešimą, kad reikia atnaujinti banko sąskaitą. Po pačios nukentėjusiosios patvirtinimo, iš jos sąskaitos dingo 2800 eurų.

Dėl abiejų atvejų pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Policijos pareigūnai ragina neskubėti spausti atsiųstų nuorodų, įsitikinkite, kad jos tikrai gautos iš banko. Gyventojams į telefonus siunčiamos nuorodos į tariamą banko internetinį puslapį dažniausiai nukreipia žmogų į suklastotą svetainę.

Bankininkai ragina paslaugomis naudotis patiems į naršyklės adreso juostą įvedant oficialų banko svetainės adresą ar naudojantis programėle.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą