Susitaikę šauktiniai baudžiamosios atsakomybės išvengė

Dalintis:

Teismo salėje susitiko trys buvę šauktiniai. Nagrinėta byla dėl kario terorizavimo. Posėdžio metu padarius pertrauką kaltinamieji atlygino neturtinę žalą ir konfliktuojančioms pusėms susitaikius teismas priėmė sprendimą baudžiamąją bylą nutraukti.

Kazys G. ir Ernestas A. į kaltinamųjų suolą sėdo dėl kartu karinę tarnybą Kęstučio batalione atlikusio L.A. terorizavimo. Pirmajame teismo posėdyje paaiškėjo, kad balandžio 8-ąją lauko pratybų metu L.A. tyčiojosi iš kliūtis įveikti bandžiusių karių, neklausė vadės, kuri įspėjo karį nesityčioti. Galiausiai už L.A. patyčias buvo nubausta visa kuopa – kariams vietoj laisvalaikio po pratybų teko tvarkyti patalpas. Kiti kariai supyko ant L.A. ir su juo nebebendravo, tačiau dušinėje nukentėjusiuoju pripažintas jaunuolis susitiko su Kaziu G. ir Ernestu A. Šie jam pagrasino sumušią, jei jis vėl neklausys vadės, iškoneveikė ir išeidami po pokalbio dar stumtelėjo.

Teismo salėje kaltinamieji atsiprašė L.A. ir sutiko atlyginti jam 1000 eurų neturtinės žalos. Trumpos pertraukos metu pinigai buvo paduoti nukentėjusiajam.

Tauragės apylinkės teismas skelbia, kad Kazys G. ir Ernestas A. nuo baudžiamosios atsakomybės atleidžiami, nes susitaikė su nuketėjusiuoju. Abu tarnybą baigę kariai įpareigoti sumokėti po 250 eurų įmoką į nukentėjusių nuo nusikaltimų asmenų fondą.

Nuosprendis dar gali būti skundžiamas.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą