Veterinarijos gydytojai patvirtino – šunims pažeistos balso stygos

Dalintis:

Tauragės policijos komisariatas informuoja, kad pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl žiauraus elgesio su gyvūnais. 27 šunis buto virtuvėje laikiusiai moteriai gresia baudžiamoji atsakomybė.

Vasario 22-osios vakarą Valstybinės maisto ir veterinarijos (VMVT) Tauragės departamento specialistės kartu su policijos pareigūnais lankėsi Dainavos gatvėje esančiame daugiabučiame name. Buvo gautas pranešimas, kad bute gali būti nelegali šunų daugykla. Specialistams pavyko įkalbėti bute buvusią J.S. atidaryti duris gražiuoju. Radybos nustebino – suskaičiuoti 27 į veislinius panašūs šunys. Visi jie iš buto buvo paimti ir perduoti VšĮ „Būk mano draugas“ globai ir pradėtas tyrimas dėl žiauraus elgesio.

VMVT Tauragės departamento specialistai galiausiai gavo veterinarijos gydytojų išvadas dėl bute rastų šunų sveikatos būklės. Pasitvirtino baisiausios prognozės – šunims pažeistos balso stygos.

– Nustatyta, kad atliktos draudžiamos veterinarinės procedūros, tai yra, balso stygų pažeidimas, negrįžtamai suluošinant gyvūnus-augintinius. Pradėtas ikiteisminis tyrimas, – patikslino Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Lina Banienė.

Už tokią nusikalstamą veiką J.S. gresia viešieji darbai, bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą