Yrantis kaminas triukšmingai griuvo

Dalintis:

Ilgai trupančiomis plytomis akis badęs ir aplinkinių namų gyventojus gąsdinęs Aerodromo gatvėje stovėjęs kaminas pagaliau griuvo.

Prieš dvejus metus prasidėjo kalbos, jog Aerodromo gatvėje esančios katilinės kamino plytos kaip reikiant aptrupėjusios ir jau kelia pavojų. Tauragės šilumos tinklų vadovas tąkart teigė, kad kamino būklė patenkinama ir didelio pavojaus nėra. Tačiau galiausiai priimtas sprendimas seną statinį griauti.

45 m aukščio ir 5 m skersmens (apačioje) kaminas griovėjų sulaukė šiandien. Teritorija plačiai aptverta stop juosta, ją stebėjo ir darbininkas, ragindamas žmones saugoti save ir nesiartinti. Tačiau prie juostos būriavosi nemažai smalsuolių.

Visai šalia griaunamo kamino gyvenantis vyriškis nė neketino artintis prie savo kiemo tvoros – nuogąstavo ir dėl jos, ir dėl namo. Esą, kas čia žino, kur visgi didžiulis statinys grius, kai bus nuardyta dalis plytų.

Visgi, po maždaug dvi valandas trukusių plytų ardymo darbų, kaminas sutraškėjo ir triukšmingai nugulė būtent ten, kur buvo jam paruošta vieta. Nekliudė nei šalimais buvusios tvoros, nei gretimų namų.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą