Jūrą žaliai dažo šilumos tinklų vanduo

Dalintis:

Trečiadienio popietę Jūros pakrante vaikštinėjantys tauragiškiai pastebėjo, kad iš vamzdžio į upę teka ryškiai žalias vanduo. Dar savaitės pradžioje daugiabučių gyventojai gavo pranešimus, kad mieste nebus tiekiamas karštas vanduo dėl kasmetinių šilumos ūkio sistemos tikrinimo darbų. Tauragiškiai spėliojo – galbūt sprogo koks vamzdis ir dabar tarša teka į upę.

Tauragės šilumos tinklų direktorius Audrius Arcišauskas „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad ir jis sulaukė gyventojų nuotraukų su užfiksuotu žaliu vandeniu.

– Mūsų šilumos trasų bandymo darbai mieste baigti, visos sistemos veikia. Termofikacinio vandens per gruntą patekti galėjo po didelio lietaus. Vykdant bandymus buvo keletas įtrūkimų. Gyventojai, nesulaukę karšto vandens po 19 val., turėtų kreiptis į namo administratorius dėl deguonies pašalinimo iš sistemos. Šis vanduo, kuris pateko į Jūrą, visiškai saugus, dažytas maistiniais dažais. Turime visus sertifikatus. Nei žmogui, nei gamtai jis nepavojingas, – sakė šilumos tinklų direktorius ir pažadėjo paimti mėginius bei dar kartą ištirti žalią vandenį.

Indrajos Uginčienės atsiųsta nuotrauka

Tokios spalvos vanduo yra šilumos kamerose visame mieste.

Indrajos Uginčienės atsiųsta nuotrauka

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą