Jūros pakrantėje – dar viena nuošliauža

Dalintis:

Savaitgalį pasivaikščioti išėję tauragiškiai nuo pėsčiųjų tilto išvydo dar vieną šlaito nuošliaužą. Žemyn nugarmėjo ir dar vienas medis.

Sausio 24-osios rytą tauragiškius nustebino netikėtas reginys – prie Tauragės „Versmės“ gimnazijos susiformavo didžiulė nuošliauža, žemyn nusinešusi ir ne vieną medį. Meilės alėjos tako dalis kybojo tiesiog ore ir dėl kilusio pavojaus buvo nedelsiant aptverta. Ne veltui – jau kitos dienos rytą žemyn buvo nugarmėjusios ir tako trinkelės. Visai šalia nuošliaužos gyvenantys žmonės ėmė nuogąstauti ir dėl savo nekilnojamojo turto. Tauragės rajono meras paskelbė ekstremalią situaciją, be to tyrimų ėmėsi rangovai, į Tauragę atvykę su specialia technika.

Tačiau Verbų sekmadienio rytą tauragiškiai pastebėjo ir dar vieną nuošliaužą. Pastaroji susiformavo tarp pirmosios nuošliaužos ir Tauragės „Versmės“ gimnazijos. Kartu su žemėmis žemyn nuslinko ir vienas nemažas medis. Ir nors pėsčiųjų takas palei Jūros upę jau buvo atitvertas, jį teko ir vėl užtverti.

Ekstremaliosios situacijos operacijų vadovas, Tauragės rajono savivaldybės Statybos skyriaus vedėjas Faustas Sragauskas patikino, kad jau gavo dalį geologinių tyrimų rezultatų. Bus imtasi tvarkymo planavimo. Tačiau pasak specialisto, ši nuošliauža – dar ne pabaiga.

Plačiau apie tai, kokius darbus Jūros krantinėje planuojama atlikti artimiausiu metu, skaitykite jau rytoj „Tauragės kurjeryje“.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. Mėstelėnas on

    Nereikėjo medžių pjauti, nereikėjo… . Reikėjo tik gražiai ir tvarkingai išgenėti ir būtų buvęs ir vaizdas geras ir nuošliaužų nebūtų

Palikite komentarą