Penktadienį lankytojams bus atvertas naujas apžvalgos bokštas

Dalintis:

Šalia Pagramančio regioninio parko lankytojų centro Ringių kaime jau baigti apžvalgos bokšto statybos darbai. Skelbiama, kad šio išskirtinio objekto pristatymas visuomenei numatytas jau šį penktadienį 11 val.

Akmenos ir Jūros upių santakos apžvalgos bokštas įrengtas šalia Pagramančio regioninio parko lankytojų centro, kuris įkurdintas Ringių kaime. Lankytojų centro modernioje ekspozicijoje „Almančios rėvos“ rasite informaciją apie regioninio parko vertybes, lankomus objektus, turistinius maršrutus. Čia galima užsisakyti ekskursiją po Pagramančio regioninį parką, įsigyti saugomų teritorijų produkto ženklo gaminių ir suvenyrų.

Nuo naujosios regyklos atsivers panorama į dviejų upių – Akmenos ir Jūros – santaką. Šią įspūdingą vietą apžiūrėti nuo šiol bus galima trimis lygiais – nuo pat vandens, nuo pažintinio tako bei nuo naujojo bokšto. Iš naujojo statinio matysis vinguriuojančios upės, jų slėniai.

Apžvalgos tilto ilgis siekia beveik 65 metrus.

Skelbiama, kad saugomose teritorijose tai jau 23-asis apžvalgos bokštas, nuo kurio galima apžvelgti vieną iš unikalių mūsų šalies kraštovaizdžių. Visus apžvalgos bokštus galite rasti www.saugoma.lt arba naujoje aplikacijoje SAUgoma ir TAU.

Šio objekto statybą inicijavo Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba ir įgyvendino kartu su Mažosios Lietuvos saugomų teritorijų direkcijos Pagramančio regioninio parko grupe.

Primename, kad Pagramančio regioninio parko lankytojų centras iki rugsėjo 30 dienos dirba ir savaitgaliais nuo 10 iki 15 val. Tad užsukę galėsite užsisakyti ekskursiją po Pagramančio regioninį parką, įsigyti saugomų teritorijų produkto ženklo gaminių ir suvenyrų. Kiekvienas raginamas savanoriškai įsigyti lankytojo bilietą, kainuojantį 1 Eur, ir tokiu būdu prisidėti prie saugomų teritorijų puoselėjimo.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą