Batalione vienas didžiausių koronaviruso židinių Lietuvoje

Dalintis:

Koronaviruso židinys Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotame pėstininkų batalione plečiasi kasdien.

Šiandien Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Tauragės departamento specialistė Jolanta Norbutienė informavo apie dar devynis naujus užkrato atvejus. Iš viso koronavirusas patvirtintas 26 šauktiniams.

– Noriu informuoti, kad tauragiškių ir apskrities gyventojų tame sąraše nėra. Visi vaikinai yra iš kitų Lietuvos rajonų, iki 25 metų amžiaus, sunkios ligos formos kol kas nėra, – sakė J.Norbutienė.

Iš viso batalione tarnauja 450 šauktinių. Jau buvo skelbta, kad po iškilmingos priesaikos rugpjūčio 21-ąją, kariai buvo išleisti į namus. Kai kurie jų lankėsi ir Tauragės kavinėse bei parduotuvėse. Šauktinių tėvai apie užsikrėtusius vaikus yra informuoti.

Šiandien visi sergantieji yra izoliuoti nuo sveikųjų atskirose patalpose, kareivinės yra dezinfekuojamos, ligoniams maistas tiekiamas vienkartiniuose induose. Šauktiniai, neturėję kontaktų su užsikrėtusiais, pervežti į kitą dalinį. Epidemiologai spėja, jog sergančiųjų gali būti ir daugiau. Tęsiamas tyrimas, izoliuojami ir tie asmenys, kurie turėjo artimą kontaktą.

Medikai dar kartą prašo tauragiškių būti sąmoningiems ir saugoti ne tik savo, bet ir aplinkinių sveikatą. Kaukes privalu dėvėti ne tik prekybos centruose, bet ir masiniuose renginiuose, kurie vyksta ne tik viduje, bet ir lauke. Savaitgalį vykusio muzikos festivalio metu, tiek teatro jubiliejuje – gyventojai buvo be kaukių. Už prievolės nepaisymą gresia bauda ne tik konkretiems asmenims, bet ir renginių organizatoriams, kurie neužtikrino dalyvių ir žiūrovų saugumo.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą