COVID-19 Tauragėje: dar viena mirtis, sulaukta „Janssen“ vakcinos

Dalintis:

Lietuvos statistikos departamento duomenimis, vakar koronavirusas diagnozuotas 3 Tauragės rajono gyventojams. Iš viso rajone šia infekcine liga serga 117 gyventojų.

Šalyje koronavirusu antradienį susirgo 1298 žmonės. Anot Statistikos departamento, sergamumo rodiklis yra 415,6 atvejų 100 tūkst. gyventojų. Mažiausias sergamumas yra Raseinių rajone, o didžiausias išlieka Rietavo savivaldybėje – rodiklis siekia net 1421 atvejį 100 tūkst. gyventojų. Tauragės rajone sergamumo rodiklis kol kas gerokai mažesnis – 361,6 atvejai 100 tūkst. gyventojų.

Nuo COVID-19 sukelto susirgimo vakar Lietuvoje mirė 16 žmonių. Vienas mirusiųjų – Tauragės rajono gyventojas. Iš viso koronavirusas nusinešė jau 95 tauragiškių gyvybes.

Tęsiant vakcinavimą nuo koronavirusinės infekcijos susirgimo paskiepyti 225 Tauragės rajono gyventojai. Iš jų 129 vakcinuotis nusprendė „Janssen“ vakcina. Jos tauragiškiai laukė jau apie mėnesį – iki šiol Tauragės vakcinavimo centro jos siuntos nepasiekdavo. Tik Nacionalinio kraujo centro (NKC) darbuotojai ją atgabeno antradienį prie Tauragės kultūros centro.

Pasklidus žiniai, kad skiepijama vienvalente vakcina, prie Tauragės kultūros centro nusidriekė didžiulė tauragiškių eilė. Kai kurie savo vakcinos dozės pralaukė net dvi valandas. Kodėl NKC šios vakcinos siuntas gauna, o Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centras (PSPC) negauna, atsakymo pastarosios įstaigos vadovas Donatas Petrošius teigia neturintis. „Pfizer“ vakcinos Tauragės vakcinavimo centras gauna užtektinai ir pasiskiepyti galima nelaukiant ilgoje eilėje, „Janssen“ vis tiek išlieka geidžiamiausia vakcina. Spėjama, kad taip yra dėl to, kad jos tereikia vienos dozės.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą