COVID-19 užsikrėtė du tauragiškiai

Dalintis:

Kaip skelbia Lietuvos statistikos departamentas, vakar Lietuvoje nustatyti 218 susirgimų koronavirusine infekcija. Tauragės rajone susirgo 2.

Skelbiama, kad koronavirusinė infekcija ir toliau sparčiai plinta Lietuvoje. Didėja sergamumas ir Tauragės rajone. Statistiniai duomenys rodo, kad šiandien šia liga serga jau 12 žmonių, o sergamumo rodiklis – 45 atvejai 100 tūkst. gyventojų. Pagal šį rodiklį Tauragės rajonas yra 13-oje vietoje tarp kitų savivaldybių.

Mažiausias sergamumas fiksuojamas Zarasų rajone, o didžiausi – Palangos ir Klaipėdos miestuose.

Vienas garbaus amžiaus užsikrėtusysis dėl šio susirgimo vakar mirė.

Tauragės rajone tęsiama vakcinacija nuo koronaviruso. Statistikos departamento duomenimis, pirmadienį vakcinuoti 246 rajono gyventojai, antradienį 212, o vakar – 130. Iš viso vakcinuoti 47 proc. rajono gyventojų.

Siekiant paspartinti visuomenės imunizaciją Tauragės rajono savivaldybė inicijavo vakcinavimo turą po Tauragės rajoną. Nors tokia akcija, kai skiepijama „Pfizer“ vakcina, nesulaukė tokio didžiulio susidomėjimo, kaip Nacionalinio kraujo centro akcija (kai skiepijama vienos dozės „Janssen“ vakcina), norinčių vakcinuotis atsiranda.

Šiandien numatyta vakcinuoti Batakių seniūnijoje. Kita medikų su vakcinomis išvyka bus tik rugpjūčio 12 dieną. Tądien numatytas vakcinavimas Lomiuose, Šakvietyje ir Mažonuose.

Vakcinuotis galima ir Tauragės bendruomenių namuose įkurdintame vakcinavimo centre. Registracija vykdoma paskambinus Karštosios linijos telefono numeriu 1808.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą