Ilgąjį savaitgalį kovidinių pacientų daugėjo

Dalintis:

Praėjusią parą Lietuvoje koronavirusu susirgo 2032 žmonės. Sergamumo rodiklis yra 1385 atvejai 100 tūkst. gyventojų. Pranešama, kad mažiausias sergamumas yra Ignalinos rajone, o didžiausias ir po ilgojo savaitgalio išlieka Klaipėdos mieste.

Antradienį koronavirusu susirgo vos 4 Tauragės rajono gyventojai. Rajone sergamumo rodiklis siekia 1136 atvejus 100 tūkst. gyventojų. Gerokai daugiau sergančiųjų nustatyta lapkričio 1-ąją – pranešama apie 20 registruotų susirgimų. Sekmadienį, spalio 31-ąją, laboratorijose nustatyti 25 susirgimai Tauragės rajone, o šeštadienį – 34 nauji koronaviruso atvejai.

Tauragės ligoninės direktoriaus pavaduotojas Danas Masiulionis „Tauragės kurjeriui“ patikslino, kad po ilgojo savaitgalio padaugėjo kovidinių ligonių. Šiuo metu kovidiniuose skyriuose gydomi 79 pacientai. Iš jų 3 – Reanimacijos skyriuje.

Nors vakar rajone mirčių dėl koronaviruso nebuvo, tačiau ilgąjį savaitgalį jos fiksuotos. Statistikos departamentas praneša, kad šeštadienį nuo koronaviruso Tauragės rajonas neteko 2 gyventojų, o sekmadienį – vieno.

Oficialiais duomenimis, šiuo metu koronavirusu Tauragės rajone serga 382 gyventojai.

Vakar Šilalės rajone diagnozuota 17 susirgimų, Jurbarko rajone – 33. Pagėgių savivaldybėje naujų atvejų lapkričio 2-ąją nenustatyta.

Statistikos departamento duomenimis, vakar Lietuvoje iš viso mirė 78 žmonės. Iš jų nuo koronaviruso – 32. 4 mirusieji buvo pilnai vakcinuoti senjorai.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą