Sekmadienį nuo COVID-19 mirė tauragiškis

Dalintis:

Naujausiais Lietuvos statistikos departamento duomenimis, Tauragės rajone sekmadienį diagnozuoti 3 susirgimai koronavirusu. Vienas žmogus dėl šio susirgimo mirė.

Praėjusią parą Lietuvoje koronavirusu susirgo 489 žmonės. Sergamumo rodiklis šalyje šiuo metu yra 385,6 atvejai 100 tūkst. gyventojų. Mažiausias sergamumas yra Raseinių savivaldybėje, o didžiausias – Rietavo.

Tauragės rajone sergamumo koronavirusu rodiklis yra 359 atvejai 100 tūkst. gyventojų, o virusine infekcija serga 127 žmonės. Penktadienį koronavirusas diagnozuotas 16-ai rajono gyventojų, šeštadienį penkiems, o sekmadienį – trims tauragiškiams.

Praėjusią parą vienas rajono gyventojas dėl COVID-19 mirė. Iš viso nuo koronaviruso mirė jau 93 tauragiškiai.

Taip pat skelbiama, kad šeštadienį nuo šios virusinės infekcijos paskiepytas 61 žmogus – prie prekybos centro Prezidento gatvėje buvo vykdoma skiepijimo akcija su „Pfizer“ vakcina.

Primename, kad šiandien prasideda Vyriausybės nustatyti įvairūs ribojimai neturintiems vadinamojo galimybių paso. Tauragiškiai be šio paso negalės patekti į Prezidento gatvėje esantį prekybos centrą „Maxima“ bei Bernotiškės gatvėje esančią „Norfą“.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą