fbpx

Meidė Šlamaitė pergalės „Lietuvos balse“ siekia savo kurta daina

Dalintis:

Tauragiškė Meidė Šlamaitė, dalyvaujanti „Lietuvos balso“ projekte – tikra publikos numylėtinė, tapusi finaliste. Visai neseniai pasirodė jos pirmasis įrašas, sužavėjęs daugybę žmonių ir sukėlęs tikrą palaikymo bangą Youtube kanale.

Meidė Šlamaitė. Sigito Kancevyčiaus nuotrauka

Gimnazistė iš Tauragės Meidė Šlamaitė, šiemet nusprendusi antrą kartą dalyvauti „Lietuvos balso“ projekte, dainuoja jau daug metų ir jau nebeįsivaizduoja savo gyvenimo be muzikos. Panašu, kad šie metai jaunai atlikėjai ganėtinai sėkmingi – televizijos projekte savo išskiritinius gabumus demonstravusi mergina pateko į Monique komandą ir jau gali džiaugtis finalistės vardu. Dabar „Lietuvos balse“ M.Šlamaitės laukia dar vienas etapas, kurio sėkmę lems ir publika. Youtube kanale šį pirmadienį pasirodė pačios Meidės Šlamaitės kurta ir kartu su komanda įrašyta daina „Monstras“, jau sulaukusi daugiau nei 82 tūkst. peržiūrų.

– Daina buvo parašyta ne vienu prisėdimu. Priedainį sugalvojau ekspromtu, tačiau didžiąją dalį dainos parašiau sėdėdama pamokoje. Jaučiausi nepritapusi, norėjau būti savame pasaulyje, kuriame sutariu su visokiais monstrais ir antgamtinėmis būtybėmis. Sugalvojau ir muziką, tačiau po kurio laiko atsirado mintyse kita melodija, kuri labiau tiko sudėliotiems žodžiams, – „Tauragės kurjeriui“ pasakojo „Lietuvos balso“ projekto dalyvė.

Meidė Šlamaitė. Briedis už kadro photography

Meidė sako, kad labai dažnai netikėtai kylančios mintys padeda užpildyti trūkstamas eilutes jau sumanytose dainose. Telieka jas užrašyti. Kai kurios dainos gimsta greičiau, kitų kelias būna ilgesnis.

– Turiu ir daugiau užrašytų, pačios sukurtų dainų, tačiau nebuvo galimybių jas įrašyti studijoje. Čia mano pats pirmasis įrašas. Labai padėjo komanda, kurioje dirba paprasti ir šilti žmonės, sugebantys smagiai leisti laiką, – atviravo pašnekovė.

Meidė Šlamaitė. Asmeninio albumo nuotrauka

Daugybėje tarptautinių konkursų dalyvavusi tauragiškė atlikėja tikina jaučianti muziką ir visai nesvarbu, ar daina jos pačios sukurta, ar kieno nors kito. Viską valdo muzika.

– Aš jaučiu muziką, ji valdo mano kūną ir dainuodama kylu į euforiją. Sunku pasakyti, kaip man toliau seksis „Lietuvos balse“. Sekmadienį sužinosim, tačiau šio klipo peržiūros Youtube kanale lems 25 proc. balsų. Jei pavyktų laimėti projektą, bandyčiau toliau kurti ir leisti dainas. Labai noriu išleisti savo pirmąjį albumą, – mintimis pasidalino Meidė.

Paklausykite jos dainos:

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą