Per du mėnesius – 5 „Grand Prix“

Dalintis:

Tauragiškė Viltė Kirstukaitė nenustoja stebinti – net pradėjusi mokytis „Versmės“ gimnazijoje, nesiliauja dainavusi ir keliavusi iš vieno konkurso į kitą. Šįkart parsivežė įspūdingus apdovanojimus iš saulėtojo Dubajaus.

Jau ne kartą rašėme apie tauragiškės vokalistės Viltės Kirstukaitės laimėjimus įvairiuose dainavimo konkursuose. Juose mergaitė dalyvauja dažnai ir turbūt nėra grįžusi be prizų. „Versmės“ gimnazistės mama Lina Kirstukienė „Tauragės kurjeriui“ šįkart pasakojo, kad vos per du mėnesius sudalyvauta keliuose konkursuose, iš kurių Tauragėn parkeliavo 5 įspūdingi prizai.

– Šeimoje juokaujame, kad nuo „Dainų dainelės“ nukeliauta iki pat Dubajaus – kelias buvo tolimas visomis prasmėmis. Viltei sunki šių metų pabaiga, tačiau labai įdomi – ji visur stengiasi suspėti, – kalbėjo jaunosios vokalistės mama.

Iš Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijos į „Versmės“ gimnaziją mokytis perėjusi Viltė ne tik toliau stropiai mokosi, bet ir lanko dainavimo pamokas. Šio meno mergaitė jau šeštus metus mokosi pas vokalo virtuozę Rositą Čivilytę. Kaip sako L.Kirstukienė, šiai mokytojai pavyko išlaisvinti Viltę, „išlukštenti iš kiauto“ ir dar laisviau jaustis bei dainuoti scenoje.

Šį rudenį tauragiškė dalyvavo Palangoje vykusiame „Palanga talent league“ konkurse, iš kurio parvežė vieną „Grand Prix“ apdovanojimą. Vėliau išskubėjo į Lenkijoje vykusį „Wielkopolski Paradise“ konkursą, į kurį kvietimą gavo dar viešėdama Italijoje. Iš Lenkijos Viltė parsivežė ne tik du pagrindinius prizus, bet ir krūvą kvietimų į dar daugiau konkursų.

Ir tik šią savaitę Viltė su tėveliais grįžo iš Jungtiniuose Arabų Emyratuose esančio Dubajaus, kur spėjo ir pasidairyti po įspūdingus dangoraižius, ir sudalyvauti konkurse.

– Pirmiausia reikėjo apsiprasti su oro temperatūra – buvo 33 laipsniai šilumos, akis pripratinti prie dangoraižių. O jau paskui konkursas „Golden Palm“, į kurį susirinko dalyviai iš 15 šalių, – apie išvyką pasakojo L.Kirstukienė.

Šeima suspėjo apžiūrėti garsiuosius pastatus – aukščiausią viešbutį „Burj Al Arab“, dažnai vadinamą tiesiog bure, bei aukščiausią pasaulyje pastatą „Burj Khalifa“. O konkurse Viltė, kaip visada, skynė laurus sužavėdama tarptautinę komisiją. Atlikusi Adele dainą „All I ask“ ir Olivia Rodrigo „Vampire“ ji pelnė aukščiausius įvertinimus.

Sakysite, o kaip gi mokslai? Viltė spėja ir tai – kartu su ja keliauja kompiuteris, vadovėliai. Trejus metus iš eilės puikiai besimokanti tauragiškė baigė mokslus dešimtukais, antrą kartą muzikos kategorijoje pelnė „Maximalisto“ stipendiją. Beje, visai netrukus ji pasirodys miuzikle „Pasakų medis“, kurį bus galima išvysti gruodžio viduryje „Avia Solutions Group“ arenoje sostinėje.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą