fbpx

Tauragės kultūros centras vieną po kito atšaukia renginius

Dalintis:

Trečiadienį Vyriausybė apsisprendė ir pritarė naujiems apribojimams dėl renginių. Kultūriniai renginiai neuždrausti, tačiau ribojamas žiūrovų skaičius. Tauragės kultūros centro vadovo tikinimu, viskam pasiruošta.

Tauragės kultūros centras jau kiek anksčiau pasiruošė ir salėje gerokai sumažino sėdimųjų vietų jas išmontuodamas – net norėdami vienas šalia kito susėsti žiūrovai negalėtų, tad saugus atstumas garantuotas. Gal kiek nepatogu į renginį kartu atėjusiems sutuoktiniams, tačiau kitiems ginčų neturėtų kilti. Visgi būta svarstymų, kad renginiuose žiūrovus reikėtų sodinti net į kas trečią kėdę. Kultūros centro vadovas Virginijus Bartušis sako, kad ir tam pasiruoštų.

– Jei bus sprendimas, kad į salę negalima leisti daugiau kaip 50 žmonių, mes jį vykdysime. Galime kad ir į kas šeštą kėdę sodinti, – pusiau juokais, pusiau rimtai kalbėjo pašnekovas. – Situacija tokia, kad ne visi renginiai įvyks. Spektaklis „Čardašo karalienė“ atšauktas, nes visas kolektyvas yra iš Šilalės rajono, o ši savivaldybė dabar yra raudona zona. Penktadienį turėjęs vykti Vido Bareikio koncertas atšauktas, nes parduoti vos keliolika bilietų.

V.Bartušis sakė, kad salėje išardžius sėdimąsias vietas, bilietų pardavimo sistemoje buvo paskelbtas naujas salės planas, kad žiūrovai negalėtų įsigyti bilietų išardytose vietose. Šiuo metu kultūros rūmuose maksimaliai telpa 250 žiūrovų. Jei Vyriausybė smarkiai apribotų žiūrovų skaičių, iš naujo salės transformuoti nebūtų skubama, žiūrovų būtų prašoma susėsti skirtingose eilėse.

Trečiadienio popietę Vyriausybė išplatino pranešimą, kuriuo informuoja, kad nuo spalio 30 d. iki lapkričio 13 d. atvirose ir uždarose erdvėse organizuojami renginiai bei susibūrimai viešose vietose turi būti ribojami. Uždarose erdvėse kultūriniai renginiai ar aukšto meistriškumo sporto varžybos galės vykti, jei žiūrovų nebus daugiau kaip 300. Jiems turės būti užtikrintos sėdimosios vietos, išlaikomas 2 m atstumas (išskyrus šeimos narius). Atvirose erdvėse renginius stebėti galės ne daugiau kaip 400 žiūrovų. Draudimai ir ribojimai nebus taikomi tik laidotuvėms.

Taipogi numatyta, kad parduotuvėse, prekybos centruose, turgavietėse, kitose viešose prekybos vietose, kai veikla vykdoma uždarose erdvėse, bei kitose prekybos ir paslaugų vietose turi būti užtikrinamas 10 kv. m prekybos plotas vienam lankytojui.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą