„Beržos“ bendruomenė susitelkė bendram tikslui

Dalintis:

Pavasarį bundanti gamta daugelį skatina apsitvarkyti savo aplinką, ją puošti. Tauragės miesto bendruomenė „Berža“ taip pat kibo į darbus, atnaujindami savo erdves.

„Šis pavasaris atkeliavo pas mus ne tik su paukštelių giesmėmis, gėlių ir medžių žiedais, kvapais, bet ir su pagaliau ilgai laukta karantino pabaiga. Atkuto, sujudo beržiečiai visi – nuo mažiausio iki didžiausio – pavasario darbų dirbti“, – rašė „Tauragės kurjeriui“ bendruomenės pirmininkė Jolita Krompcholcienė.

Tauragiškė pasakojo, kad bendruomenei pavyko gauti projektines lėšas, iš kurių buvo užsakyti ir pagaminti nauji stalai bei suoliukai. Susibūrė bendruomenės nariai išardė senus ir suklypusius stalus, kurių vietoje jau pastatyti nauji.

Bendruomenės „Berža“ nuotrauka

Dėmesio sulaukė ir vaikų žaidimų aikštelė, kurioje anksčiau visas žaidimų inventorius buvo išdėstytas gan plačiai. Nuspręsta, kad erdvę reikia kiek perdaryti.

– Labai džiugu, kad į rengiamą talką beržiečiai rinkosi ilgai neraginami. Ypač bendruomenė džiaugiasi savo atžalomis. Mažieji visur ir visada dalyvauja kartu su savo tėveliais. Šiemet jie noriai dalyvavo surengtoje inkilėlių šventėje: patys kalė namelius, juos dailino, išmargino, kėlė į medžius, net kaimynams dovanojo savo inkilėlių, kad ir jiems prie namų paukšteliai čiulbėtų. Į bendruomenės organizuojamą talką susirinko neįtikėtinai gausus bendruomenės narių būrys, – sakė J.Krompcholcienė.

Bendruomenės „Berža“ nuotrauka

Primename, kad apie pastarąją bendruomenę esame ir anksčiau rašę. Jos itin aktyvūs ir akyli nariai ne tik dalyvauja bendruose renginiuose, talkose, bet ir saugo vienas kitą. Tąkart bendruomenės pirmininkė pasidalino apie pastebėtus įtartinus asmenis. Informacija visą bendruomenę apskriejo akimirksniu.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą