„Eurovizijos“ atrankoje – dar dvi tauragiškės

Dalintis:

Jau šįvakar per LRT televiziją bus galima išvysti ketvirtąją atrankos į „Euroviziją“ laidą. Neįtikėtina, tačiau joje – dar dvi tauragiškės vokalistės, tik jų scenoje neišvysime.

Šeštadienį, vasario 3 dieną, per LRT televiziją bus rodoma jau ketvirtoji „Eurovizijos“ atranka, kurioje dėl galimybės atstovauti Lietuvą susirungs aštuoni dalyviai. Tarp jų išvysime ir Danielę Paužaitę su jos daina „Cold shower“ (liet. – šaltas dušas). Merginai jos pačios kūrybos dainą atlikti padės keturi pritariantieji vokalai, iš kurių dvi tauragiškės – Viltė Kirstukaitė ir Atėnė Ravinkaitė. Deja, jų scenoje neišvysime, nes visi pritariantieji vokalai liks užkulisiuose.

Atlikėja ketvirtojoje atrankų laidoje, kuri prasidės šeštadienį, 21 val., dėl žiūrovų ir komisijos balsų varžysis su Agne Buškevičiūtė, „Il Senso“, Kasparu, Monika Marija, Vilija, Martin ir grupe „Hasanova“.

Praėjusį šeštadienį atrankos scenoje išvydome gerai žinomą tauragiškę Meidę Šlamaitę su šios sukurta daina „Zoo“. Trečiojoje atrankų laidoje jai pavyko iškovoti 3-iąją vietą. Nors pozicija aukšta, tačiau į atrankos finalą siunčiami tik du dalyviai.

Iš viso nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos sudarytos iš penkių pusfinalių, kurių kiekviename pasirodo po 8 dalyvius. Tik du, surinkę daugiausia balsų, keliauja į finalą, kuris bus transliuojamas vasario 17-ąją tiesiai iš Klaipėdos.

Šiemet tarptautinis „Eurovizijos“ konkursas vyks Švedijoje, Malmės mieste.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą