Antradienio, birželio 4-osios, „Tauragės kurjeryje“: gamtos stichijos niokoja Tauragę ir tauragiškių turtą

Dalintis:

Praėjusią savaitę Tauragėje nušniokštė smarkus lietus, pažerdamas ir ledukų krušą. Gatvės patvino, skendo keli automobiliai, kimšosi lietaus nuotekų šuliniai nuo nudraskytų lapų. Galop vakare pastebėta, kad pavojingai žiemą nušliaužusi Jūros krantinė ir toliau garma – palei gyventojų tvorą susiformavo didžiulė išgrauža.

Perskaitę antradienio numerio vedamąjį sužinosite, kas dėjosi mieste dar prieš miesto šventę. Taip pat ar gyventojai gali tikėtis draudimo išmokos, jei jų ūkinis pastatas nugarmėtų į Jūrą.

Taip pat laikraštyje perskaitysite:

Planuoja aplinkkelio tęsinį: užsakyti projektavimo darbai;

Sklypą tvarkyti imasi tik po pranešimų;

Apdovanoti tauragiškiai;

Liaudiškos muzikos koncerte ir palinksmins, ir pamaitins.

Dar rasite miesto šventės fotografijų galeriją – trumpai priminsime tas kelias dienas, kai miestas šurmuliavo miniomis žmonių, skubančių į pačius įvairiausius renginius. Taip pat spausdiname interviu su laikinai Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešajai bibliotekai vadovaujančia trijų vaikų mama Žaneta Maziliauskiene. O tradiciniame priede „Tauro ragas“ mūsų kolega Alvidas Jancevičius toliau rašo istorinėmis temomis – šįkart apie sovietmečiu veikusią KGB.

Šalia galybės skelbimų rasite ir proto mankštą – kryžiažodį: jį teisingai išsprendusieji rungiasi dėl kas savaitę mūsų rėmėjų steigiamų prizų.

Nepamirškite pratęsti laikraščio prenumeratos – šiuo metu vyksta akcija!

Gražios savaitės!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą