Antradienio, kovo 28-osios, „Tauragės kurjeryje“: Komskių turto teisėtumą aiškinasi teismas

Dalintis:

Po žurnalistinio tyrimo teisėsaugai susidomėjus įmonės „Agrolira“ bankrotu ir naujos įmonės „Kalibrus“ iškilimu, atsigręžta į garsios Pagėgių krašto šeimos turtus. Algirdas Komskis Tauragės apylinkės teismo paskelbtas kaltu dėl nusikalstamo „Agroliros“ bankroto (nuosprendis apskųstas), į teisiamųjų suolą dėl įtarimų neteisėtu praturtėjimu sėdo ir jo brolis Kęstutis Komskis su žmona.

Kas vyko pirmajame teismo posėdyje, kiek įvertintas kaltinamųjų turtas bei kuo pora teismo salėje pasipiktino, skaitykite jau rytoj „Tauragės kurjerio“ vedamajame.

Taip pat laikraštyje perskaitysite:

Tauragėje kursis Konstantinopolio patriarchato bendruomenė;

Keičiamas privačios partnerystės būdu siekiamų išasfaltuoti gatvių sąrašas;

Žinia apie didėsiančius mokesčius išgąsdino ir smulkiuosius verslininkus;

Keičiasi gėlių dovanojimo tradicijos;

Durpynas laukia palankių orų – startui pasiruošta;

Okupantų žiaurumą mena žudynės protestantų bažnyčioje.

Laikraščio puslapiuose gausu ir naujienų iš teismo salės: rašome apie civilinę bylą dėl VšĮ „Tauragės futbolas“ įstatų nuostatų pakeitimo, kokia bausmė skirta narkotikų sandorio dalyviams bei avarijos Dacijonuose kaltininkui.

Perskaitę naujausią „Tauragės kurjerio“ numerį dar sužinosite, kada prisieks išrinktoji Tauragės rajono taryba, kaip sveikinasi išgelbėtas gandras, rasite interviu su jauna verslininkų pora, į Tauragę atvedusia Lietuvoje žinomą prekinį ženklą. Tradiciniame „Tauro rago“ priede istorikas Darius Kiniulis rašo apie įspūdingus Aukaimio radinius.

Dėkojame, kad liekate ištikimais skaitytojais!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą