Antradienio, liepos 5-osios, „Tauragės kurjeryje“: policija tiria, kur dingo Raganų eglės mediena

Dalintis:

Gamtos paminklu vadinama Raganų eglė, auganti visai netoli Vilkyškių, praėjusią žiemą nukentėjo nuo gamtos stichijos – lūžo net keturi kamienai. Nepaisydami liūdnos žinios, Rambyno regioninio parko direkcijos darbuotojai paskelbė sieksiantys įprasminti legendomis apipintą medį ir iš audros nulaužtų kamienų pagaminsiantys muzikos instrumentus. Tačiau visai neseniai paaiškėjo, kad dalis eglės medienos supjaustyta malkoms. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Įspūdinga ir išskirtinė Raganų eglė buvo paskelbta Lietuvos medžiu. Pretendavo tapti ir Europos medžiu. Visgi šių metų žiemos negandos medį kaip reikiant aptalžė. Nieko nepaisydami tuometinio Rambyno regioninio parko direkcijos darbuotojai (dabar – Mažosios Lietuvos saugomų teritorijų direkcija) sukurpė unikalų planą, kaip prasmingai panaudoti nulūžusias medžio dalis. Visgi pati storiausia jų virto… ne, kaip planuota, kanklėmis, o malkomis. Kas taip pasielgė ir kodėl, koks tolesnis Raganų eglės kamienų likimas, išsamiai – rytoj „Tauragės kurjerio“ vedamajame.

Taip pat laikraštyje perskaitysite:

Po ilgos pertraukos Tauragės taryba turi milijonierę;

Į gyvenimą išlydėta 17-oji Kauno kolegijos Tauragės skyriaus laida;

Sugedus elektrinės turbinai, kenčia Jūros upė;

Ligoninė bandys prisivilioti tris jaunus medikus;

Žemaitijos centre atkurtos Ožnugario Romuvos ateitį gaubia nežinia;

Nesutaria dėl šienavimo ant Pagramančio piliakalnio.

Taipogi sužinosite, kas mielai įdarbina vasaros darbams moksleivius, kur daugėja darželinukų, kodėl Skaudvilės tvenkinio pakraščiuose šią vasarą matysis dumblas, kas ir už kiek kurs filmuką apie Tauragę. Rašome ir apie balsingosios Perlos Skalauskaitės apdovanojimą bei šventę Sartininkuose.

Nepamirškite – vyksta prenumeratos akcija! Juk rasti laikraštį pašto dėžutėje kur kas patogiau!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą